Божевільне дербі Манчестера: 9 голів на двох, Голанд знову розриває

БлогТелевизор
АвторAleksandr Bessonov
2 жовтня, 15:05
15

«Манчестер Сіті» вдома розгромив «Манчестер Юнайтед» 6:3. Перший тайм став для «дияволів» справжнім шоком.

ОГЛЯД МАТЧУ

* «Містянам» вдався швидкий гол – вже на 8-й хвилині Філ Фоден відкрив рахунок після класного розіграшу та провалу оборони «Юнайтед».

ВІДЕО

* На 35-й хвилині Голанд забив з кутового – Ерлінг звільнився від опіки Еріксена та з лінії воротарського майданчика пробив у дальній кут.

ВІДЕО

* Вже за три хвилини норвежець зробив дубль – Де Брюйне видав класну передачу на дальню стійку, Ерлінг в падінні замкнув.

ВІДЕО

* На 44-й хвилині Фоден також оформив дубль – англійцю залишалося лише підставити ногу після прострілу Голанда.

ВІДЕО

* Емоції Фергюсона та Роналду після першого тайму – замість тисячі слів.

* На 56-й хвилині Антоні подарував маленьку надію на камбек шикарним дальнім пострілом.

ВІДЕО

* Але надія прожила недовго – за 8 хвилин Голанд оформив хет-трик – норвежець знову розстріляв де Хеа з ближньої відстані після ювелірного прострілу Серхіо Гомеса.

ВІДЕО

* На 73-й хвилині Фоден довів рахунок до непристойного і знову з передачі Голанда. Ці двоє сьогодні були у вогні!

ВІДЕО

* На 84-й Едерсон відбив м“яч після удару Фреда прямо на Марсьяля – 6:2.

ВІДЕО

* На 90-й хвилині Марсьяль встановив остаточний рахунок з пенальті – 6:3.

ВІДЕО

• Підопічні Хосепа Гвардіоли втретє поспіль здобули перемогу у дербі – до цього «МЮ» поступався 0:2 з Оле-Гуннаром Сульшером та 1:4 з Ральфом Рангніком. Загальна різниця м’ячів у цих іграх – 4:12.
  • Для тен Гаґа це вже друга розгромна поразка на посаді головного тренера «червоних дияволів», на старті чемпіонату він програвав «Брентфорду» 0:4.
  • Також «МЮ» вже вчетверте з сезону 2020/21 пропустив 4 голи в першому таймі – це найгірший показник у чемпіонаті за цей час.

Голанд зробив хет-трик (!) «МЮ». Чому він так багато забиває

Тільки Зіна з Арсеналом зупинить Сіті
Відповісти
7
Павлік
Куди поділись диванні експерти, які в кожній поразці звинувачують Роналду?