Tribuna/Футбол/Блоги/Спорт в соцмережах/Гра «Рексгема» Раяна Рейнольдса в Кубку стала найбільш затребуваною на ESPN. Актор топово пожартував про це 😁

«На 95 хвилині ми вирішили дати добро на сіквел» 😆

3 лютого 2023, 14:03
1

«Рексгем», що виступає в 5 по силі англійському дивізіоні, зіграв у нічию 3:3 з «Шеффілд Юнайтед» з чемпіоншипу в матчі 1/16 Кубка Англії.

Зустріч неочікувано стала найбільш затребуваною протягом дня серед користувачів усіх ресурсів ESPN (сайт, онлайн платформи та додатки).

В той же день, наприклад, проходили такі матчі, як «Брайтон» – «Ліверпуль», «Реал Мадрид» – «Реал Сосьєдад», «ПСЖ» – «Реймс», та «Наполі» – «Рома».

Безумовно, що справа тут не в популярності самих команд, а у фігурі власника «Рексгема», котрим є відомий актор Раян Рейнольдс.

Рейнольдс, дізнавшись про цей факт, відреагував на нього жартом у своєму твіттері.

«Матч був настільки популярним, що на 95 хвилині ми вирішили дати добро на сіквел» – написав актор, ретвітнувши новину ESPN.

Річ у тім, що «Шеффілду» вдалось зрівняти рахунок та забезпечити перегравання аж на 5 компенсованій хвилині 2 тайму.