Tribuna/Футбол/Блоги/Ретро/Драматична серія пенальті «Шахтаря» та «Динамо» у фіналі Кубка України-2015

Драматична серія пенальті «Шахтаря» та «Динамо» у фіналі Кубка України-2015

Лоскоче нерви не гірше від хорору.

Блог — Ретро
Автор — Саша Довгаль
5 червня, 14:42

4 червня 2015 року на «Олімпійському» у фіналі Кубка України зустрілися київське «Динамо» та донецький «Шахтар». В основний час матч закінчився з рахунком 0:0, але нудним назвати його не можна.

Наприкінці першого тайму Олександру Кучеру сильно розбили голову, але захисник не хотів покидати поле.

А на 115-й хвилині «Динамо» залишилося в меншості - за грубий підкат підкат отримав другу жовту гравець «Динамо» Сергій Рибалка.

Під час серії пенальті «Динамо» програвало 1:3 — не забили Мігель Велозу та Віторіну Антунеш. Але після холоднокровного удару Олега Гусєва все перевернулося з ніг на голову — і тепер уже «Шахтар» був у ролі наздоганяючого.