Tribuna/Футбол/Блоги/Ретро/5 років тому Бейл забив один із найбожевільніших голів в історії ЛЧ. Всього через 3 хвилини після виходу на заміну (ВІДЕО)

Перед заповненими вщент трибунами «Олімпійського».

Блог — Ретро
26 травня, 21:10
2

5 років тому мадридський «Реал» обіграв «Ліверпуль» у фіналі ЛЧ 3:1. Справжньою прикрасою того матчу та і турніру загалом став переможний гол Гарета Бейла.

Валлієць вийшов на заміну на 61 хвилині, а всього через 3 – у неймовірному стилі спіймав м'яч на ногу після подачі Марсело та через себе відправив його у дев'ятку воріт Лоріса Каріуса.

Все це перед заповненими вщент трибунами НСК «Олімпайський».