Tribuna/Футбол/Блоги/Ретро/18 років тому «Мілан» та «Ліверпуль» зіграли найбожевільніший фінал ЛЧ в історії. Матч, який вражає досі

Не втомимося переглядати.

Блог — Ретро
Автор — Oleksandr Bessonov
25 травня, 13:56

Фінал ЛЧ-2005 у Стамбулі, мабуть, видався найепічнішим в історії турніру. У першому таймі «Мілан» вигравав з рахунком 3:0, однак у другому таймі підопічні Рафаеля Бенітеса зуміли зрівняти рахунок, забивши всі свої три голи за шість хвилин.

Врешті матч дійшов до серії пенальті – там «Ліверпулю» перемогу приніс взятий Єжи Дудеком пенальті у виконанні Андрія Шевченка.

Одним словом – легендарно:

А ще Дудек того вечора демонстрував такі дива воротарського мистецтва після ударів Шеви:

Пізніше воротар таким чином згадував цей епізод:

«Андрію Шевченку знадобилося два роки, щоб набратися сміливості і запитати мене про той сейв. Ми були в Кардіффі, працюючи разом в рамках спільної заявки Польщі і України на проведення Євро-2012. Ми досить добре ладнали під час тієї кампанії, і в той день Шева, нарешті, поставив мені питання: «Чорт забирай, Єжи, ти можеш сказати мені зараз, як ти зробив той сейв в додатковий час?» Я посміхнувся йому: «Не хвилюйся, друже. У тебе були твої п'ять хвилин слави проти Ювентуса в 2003 році, а у мене – свої п'ять хвилин у Стамбулі».