Tribuna/Біатлон/Блоги/Біатлон-Онлайн/19 років тому на ЧС в Обергофі Україна взяла медаль жіночої індивідуалки. Третьою стала Олена Петрова

Це був перший в історії чемпіонат світу на цій трасі.

15 лютого 2023, 15:22

Цьогорічний чемпіонат світу з біатлону став другим в історії, що проводиться у німецькому Обергофі. Вперше це було у 2004-му.

Цікавим сюжетом того ЧС була повна домінація французько-норвезького подружжя Пуаре.

Рафель, який представляв Францію, взяв медаль у кожній гонці турніру: 3 золота, 1 срібло і 1 бронза.

А норвежка Лів Ґрете перемогла у чотирьох гонках: спринті, пасьюті, масстарті та естафеті. Без медалей була тільки в індивідуалці – допустила 5 хиб і стала 8-ю.

І саме в індивідуальній гонці за медаль з трьома промахами зачепилася українка Олена Петрова. Її бронза стала єдиною для України на тому турнірі.

Для 31-річної срібної призерки ОІ це був вже закат кар'єри. У тому сезоні найкращим результатом українки до ЧС було 32-ге місце.

Та й після прориву на німецькій трасі Петрова більше не піднімалась на подіуми змагань рівня КС і ЧС.

Перемогу ж у тій індивідуалці здобула росіянка Ольга Пильова, другою стала її співвітчизниця Альбіна Ахатова.