Tribuna/Водні види/Блоги/Український спорт I Олімпіада/Михайло Романчук виграв першу нагороду в сезоні. Відео фінішу на дистанції 1500 м

Михайло Романчук виграв першу нагороду в сезоні. Відео фінішу на дистанції 1500 м

Потужний заплив від українця 💪

23 жовтня 2022, 12:00

Український плавець Михайло Романчук виграв срібло на дистанції 1500 м на першому етапі Кубку Світу, що проходить в німецькому Берліні.

Таким чином перший старт для лідера української збірної одразу став медальним. Оптимістичний початок!

Перемогу здобув улюбленець місцевої публіки Флоріан Веллброк, який зміг випередити українця на 1,28 с. Замкнув трійку також представник німецької збірної - Свен Шварц.