Tribuna/Легка атлетика/Блоги/Український спорт I Олімпіада/Яскраве завершення мультиспортивного ЧЄ: Магучіх взяла історичне золото для України

Яскраве завершення мультиспортивного ЧЄ: Магучіх взяла історичне золото для України

20-річна українка точно має крила 💛💙

В німецькому Мюнхені завершився мультиспортивний чемпіонат Європи.

Збірна України виграла 22 нагороди: 5 золотих, 8 срібних та 9 бронзових. Українці посіли 11 місце у загальному медальному заліку турніру.

Останнім акордом змагань для нашої збірної стало золото Ярослави Магучіх у стрибках у висоту. Українка взяла планку 195 м, чого вистачило для перемоги.

Срібло виграла чорногорка Марія Вукович, бронзу – 17-річна представниця Сербії Ангеліна Топич, для якої медаль на дорослому турнірі стала дебютною.

Ірина Геращенко стала п'ятою, Юлія Левченко – дев'ятою.

Тепер Магучіх – перша в історії України чемпіонка Європи на відкритому повітрі зі стрибків у висоту. Медаль також стала першою за десять років і лише другою за часів незалежності нашої країни в цій дисципліні на ЧЄ.

Тільки Олені Холоші вдалося здобути бронзу у 2012-му з результатом 192 м.

Одразу після перемоги Магучіх розгорнула прапор України.