Tribuna/Футбол/Блоги/Live блог/«Динамо» впоралось з «Кривбасом»: гол+пас Ваната та дубль Буяльського

«Динамо» впоралось з «Кривбасом»: гол+пас Ваната та дубль Буяльського

Важлива перемога киян.

Блог — Live блог
Автор — Ihor Chernyavskiy
30 жовтня 2022, 18:57
3

Tribuna.com провела текстову онлайн-трансляцію матчу 10-го туру чемпіонату України між «Динамо» та «Кривбасом», в якому кияни перемогли 3:1.

«Динамо» - «Кривбас» - 3:1

Голи: Ванат, 20', Буяльський, 22', 59' - Дебелко, 45+2'

90+3' Все! «Динамо» впевнено перемагає «Кривбас». Але не можна сказати, що це була легка прогулянка для киян. Команда Юрія Вернидуба нав'язала достойну боротьбу в другому таймі. Дякую всім за увагу й до нових зустрічей на Трибуні!

90+1' Вівчаренко в центрі поля зриває одну з останніх контратак гостей. Суддя показав захисникові жовту картку.

90' Суддя дав «Кривбасу» 3 хвилини на камбек.

89' «Динамо» вибігало в коонтратаку 3 в 2, Циганков міг ставити жирну крапку в цьому матчі, але змарнував шанс...

88' Попов сьогодні не залишить поле без попередження. Центрбек «Динамо» отримав його за те, що завадив опонентам швидко розвести м'яч.

87' Остання заміна в складі «Кривбаса». Денис Устименко поміняв Тимура Корабліна.

85' Лонвейк та Перріс уже здорово вписуються у гру «Динамо». Саме їх взаємодія на фланзі ледь не спричинила потенційно гольовий момент.

83' Напевно, найкращий гравець матчу - Віталій Буяльський - заслужено пішов на заслужений відпочинок. Його замінив Шепелєв.

82' «Динамо» ситуативно високо запресингувало біля чужих воріт і своїм тиском ледь не спричинило привоз.

80' Поки що динамівцям вдається виконувати цю задачу. «Кривбас» знову без м'яча, але впевнений, останній ривок від підопічних Юрія Вернидуба ще попереду.

77' «Динамо» таки повернуло м'яч під контроль. Зараз киянам критично важливо заспокоїти гру та зупинити шквал атак суперника.

75' Набагато динамічніше заграла група атаки криворізької команди після замін Вернидуба! Кінцівка матчу таки буде цікавою в нас. Ще більше додати інтриги може додати гол, до якого «Кривбас» останнім часом надзвичайно близький.

73' Крутий удар у дальній кут воріт «Динамо» від свіжого Микитишина, але до голу не вистачає лічених сантиметрів!

72' Черговий якісний навіс у виконанні гравців «Кривбаса», проте цього разу пробити не вдалося. Натомість буде ще один кутовий.

71' Джастін Лонвейк, який непогано проявив себе в попередньому турі, з'являється на полі. Він поміняв Дениса Гармаша.

69' «Кривбас» активізувався в останні хвилини. Тепер пішла подача з іншого флангу на дальню стійку, але набігаючий гравець не встиг за м'ячем.

68' Який момент! Дебелко відгукнувся на подачу з кутового від Капіча й головою влучив у стійку!..

67' Вернидуб робить свою подвійну заміну. Микитишин і Шевченко поміняли Задераку та Банаду.

66' Перший епізод за участі Перріса - потрапляння в офсайд.

65' Перші заміни від Луческу. Виходять Вівчаренко, Кендзьора та Перріс, а відпочивати йдуть Тимчик, Кабаєв та Караваєв.

62' Дуже сильний відрізок від киян на початку другого тайму. Майже весь час «Динамо» висіло над воротами гостей і це вилилося в справедливий гол. Подивимось, чим відповість «Кривбас».

59' ГОООООООЛ! БУЯЛЬСЬКИЙ ЗНОВУ ІДЕАЛЬНИМ УДАРОМ КЛАДЕ М'ЯЧ ПІД СТІЙКУ!

58' Сарнавський бере удар від Циганкова! Інтрига жива!

57' Дібанго збиває Циганкова у своєму штрафному. Буде пенальті для «Динамо»!

56' Знову в центру уваги Буяльський! Він віддав класну передачу на Циганкова в штрафний, але Віктора пробив під м'яч і набагато вище воріт.

55' Значно активніше та цікавіше почало грати «Динамо» по перерві. Пожвавішав Буяльський і команда зовсім інакше заграла в останній третині.

53' Хомченовський відчайдушно намагався обійти Тимчика в боротьбу за м'яч, але все що в нього вийшло - збити з ніг захисника киян.

51' Гармаш грамотно підставився під фол біля кута штрафного «Кривбаса». З прострілом у воротарський майданчик захист гостей розібрався.

50' Гармаш відповідає на попередній момент класним ударом здалека у дальній кут, але Сарнавський на місці!

49' Чудовий момент у «Кривбаса»! Кораблін скинув м'яч на Дебелка, але той пробив прямо в Нещерета! Буде кутовий.

47' Гармаш боровся проти Якимця біля лицьової, але не зміг заробити бодай кутовий.

46' Другий тайм стартував.

45+2' Перший тайм підійшов до завершення. В цілому, досить закрита гра, але у роздягальню від «Кривбаса» відроджує інтригу в протистоянні.

45+2' ГОООООЛ! ДЕБЕЛКО СКОРОЧУЄ ВІДСТАВАННЯ! 2:1. Роман відгукнувся на чудовий простріл від Якимця.

45' Головний арбітр компенсував 2 хвилини до першого тайму.

43' Циганков отримав м'яч на лінії штрафного, впав після контакту з захисником і просив пенальті. Гармаш також попросив, але від судді отримав лише чергову жовту картку.

41' «Динамо» вже спокійно дограє перший тайм, стерильно контролюючи м'яч.

39' Вже в наступному епізоді проти того ж Дібанго фолить Циганков. «Кривбас» чи не вперше отримує право на штрафний удар.

38' Перша жовта картка в матчі. Тимчик отримав попередження за фол на бровці проти Дібанго.

37' Вперше Кораблін зустрівся з м'ячем в атаці неподалік лицьової лінії. Намагався пройти одразу двох візаві, але випустив м'яч за межі поля.

35' Реакція від Вернидуба на два пропущених голи. Тимур Кораблін поміняв Микиту Татаркова. Подивимося, чи покращить гру гостей така перестановка.

33' Вже кілька хвилин футболісти «Кривбасу» майже не торкаються м'яча.

31' Буяльський дуже низько, майже до центральних захисників опускається за м'ячем.

29' Караваєв та Кабаєв спробували розіграти нехитру двоходівку на фланзі, але Олександра підвела точність пасу.

27' Але от щойно криворожці таки прорвалися до володінь «Динамо». Знову активний на фланзі Задерака - він прострілив у центр штрафного, але там нападник сфолив в атаці.

26' «Кривбас» вперше за довгий час повернув м'яч під свій контроль. Але динамівці грамотно перекривають зони й не пускають на свою половину.

24' «Кривбас» спробував відповісти на 2 пропущені голи, але навіс від Задераки легко знімає захисник.

22' ГОООООЛ! Буяльський подвоює перевагу «Динамо»! Віталій отримав передачу від Ваната і з кількох метрів покотив м'яч у пустий кут.

20' ГОООООЛ! ВАНАТ, ЩО Ж ТИ РОБИШ?! 1:0. Влад розібрався з трьома захисниками й з близької відстані розстріляв ворота Сарнавського.

19' «Кривбас» міг вибігти в потенційно небезпечну контратаку, але Сидорчук зразковим підкатом зупинив вихід.

18' А от Тимчик вирішив розрядити гармату й бахнув здалеку. Вийшло непогано, м'яч пролетів у кількох метрах від дальньої дев'ятки.

16' Кияни продовжують довго володіти м'ячем, але поки що це дуже обережний контроль. Коли справа доходить до загострюючих передач навколо чужого штрафного, динамівці починають помилятися.

14' «Динамо» вдалося перехопити ініціативу й окупувати чужу половину поля. Втім, до гострих моментів поки не доходить.

12' Денис Гармаш знову діє з глибини - цього разу крос на дальню, але він явно переборщив із силою навісу.

10' Черговий дальній удар від Татаркова призводить до другого кутового біля воріт «Динамо» й змушує Луческу нервово кричати на своїх підопічних.

9' Циганков ефектно прокинув м'яч і Дібанго довелося фолити біля бокової лінії, аби не пустити Віктора на вільний простір.

7' А ось і перший момент від банди Вернидуба! Класний удар з лінії штрафного майданчика, рикошет від Попова підправив траєкторію і м'яч пролетів у небезпечній близькості від стійки...

5' «Динамо» починає активно, високо пресингуючи криворожців. Але гості поки успішно справляються з виходом з-під тиску й навіть більше володіють м'ячем.

3' Денис Гармаш немов і не закінчував матч проти АЕКа! Саме він першим пробиває по воротах - досить небезпечна спроба, м'яч пройшов недалеко від стійки.

1' Гра розпочалася. М'яч з центру поля розвели футболісти «Кривбаса».

Склади команд:

«Динамо»: Нещерет, Караваєв, Попов, Забарний, Тимчик, Сидорчук, Гармаш, Кабаєв, Циганков, Буяльський, Ванат.

Запасні: Бущан, Сирота, Вівчаренко, Кендзьора, Кравченко, Ігнатенко, Шепелєв, Андрієвський, Перріс, Лонвейк, Діалло, Бєсєдін.

«Кривбас»: Сарнавський, Якимець, Ловрич, Семенов, Дібанго, Капич, Хомченовський, Задерака, Банада, Татарков, Дебелко.

Запасні: Кліщук, Зотько, Семотюк, Шевченко, Понєдєльнік, Рябов, Стецьков, Опанасенко, Устименко, Кораблін, Микитишин.

З яким же різним настроєм до цього матчу підходять команди!

«Кривбас», котрий у понеділок нарешті здобув свою першу перемогу в цьому сезоні УПЛ і... «Динамо», яке після нетривалого переможного відрізка в чемпіонаті, знову впадає у глибоку кризову яму.

Об'єктивно, сезон для киян повністю провалено вже зараз - один із найганебніших виступів у єврокубках в історії клубу та відставання у 15 (!) очок від першого місця в чемпіонаті України. Що будуть робити футболісти? Чіплятися за кожну можливість, щоб хоч якось реабілітуватися в очах уболівальників чи й надалі штурмувати подвійне дно?

Згадуючи кінцівку матчу проти АЕКа (3:3), коли динамівці таки віднайшли яйця й здійснили камбек є думка, що сьогодні побачимо перший варіант. Але нинішнє «Динамо» - це максимально непередбачуване явище, тож пристебніть ремні, наш матч буде надзвичайно цікавим!