Tribuna/Футбол/Блоги/Live блог/«Шахтар» розгромив «Металіст» у Львові. Як це було

Перший матч команд з 2016-го завершився перемогою гірників з великим рахунком.

1 жовтня 2022, 19:05

«Металіст» - «Шахтар» - 1:6

Гол: Чідомере, 88 - Сікан, 18, 29, 38, Зубков, 35, Траоре, 72, Джурасек, 90

На цьому ми з вами прощаємось. Залишайтесь з Tribuna.com.

«Шахтар» розгромив «Металіст» з рахунком 6:1. Боротьби сьогодні не вийшло. Донеччани лідирують в УПЛ.

90+1. Матч завершено!

90. Швед вивів хорвата.на ворота, той переграв Романюка і точно пробив.

90. Гол!!! Це Джурасек!!!!!

89. Мудрик отримав жовту картку за фол проти Романюка.

88. Помилка «Шахтаря» в обороні, причому друга поспіль. Якщо після удару Мизюка головою Трубін зробив класний сейв, то Чідоморе в схожій ситуації все ж переграв воротаря.

88. Гол! Чідомере відіграв один м'яч.

86. Ще заміна у «Металіста». Коркішко пішов з поля. Рязанцев замість нього.

84. Дальній удар Пороха - дуже далеко від воріт Трубіна.

83. Заміна у «Шахтаря». Джурасек замість Судакова.

81. Невдало пробив пенальті Мудрик. Занадто слабкий удар, і Рибка взяв 11-метровий.

80. Пенальті у ворота «Металіста»! Бондаренка у штрафному збив Мизюк.

76. Заміна у «Металіста». Танковський пішов відпочивати, Чідомере замість нього.

72. У Мудрика вибили м'яч, але швидше інших зорієнтувався Траоре. Форвард підхопив «круглого», увійшов у карний майданчик і легко переграв Рибку.

72. Гол!!!!! Траоре!!!!!!

70. Траоре не зміг скористатися передачею Мудрика у штрафному. М'яч у нього відібрали.

69. «Шахтар» трохи розслабився, це відчувається. Але номінальні господарі при цьому все одно не можуть скористатись цим.

66. Нарешті у «Металіста» щось схоже на момент. Підлепенець головою пробив вище воріт.

63. Клименчук не дозволив Бондаренку вийти сам на сам з Рибкою

61. У «Металіста» Книш вийшов замість Картушова.

60. Заміни у «Шахтаря». Траоре замість Сікана, Швед - замість Зубкова.

59. Ледь не забив Мудрик! Михайло після пасу від Бондаренко не влучив у ближній кут.

57. Мудрик хотів закинути на Бондаренко, але зіграв занадто тонко, і задум не вдався.

54. Безлад у штрафному «Металіста». І бути б голу, але Зубков не зорієнтувався у цьому хаосі і не обробив м'яч.

53. Зубков зробив фланговий простріл, після чого Мизюк у відчайдушному падінні перехопив передачу.

50. Ралюченко ніби не повірив, що пас Підлепенця пройде. Матвієнко випередив суперника.

48. В перерві також відбулись заміни у «Металіста». Підлепенець та Панасенко замінили Прядуна та Чайковського.

46. Порох на фланзі збив Зубкова. Головний арбітр Ігор Пасхал жовту вирішив не давати.

46. Заміни у «Шахтаря». Назарина замість Степаненка. Лукас Тейлор вийшов замість Коноплі.

46. Розпочався другий тайм.

45+1. Завершено перший тайм! «Шахтар» громить «Металіст» - 4:0. Трохи відпочинемо.

45+1. Одна хвилина компенсована.

43. Михайло тільки що міг і забити. Рибка з труднощами відбив його підступний удар.

43. Ну й окремо відзначимо Мудрика. Сьогодні вже хет-трик асистів.

41. А ми нагадаємо, що Сікан зробив хет-трик у другому матчі поспіль. Так одразу і не пригадаєш подібний випадок на професійному рівні.

40. Дуже неточно пробив Степаненко з-за меж штрафної.

38. Хет-трик зробив нападник. І знову класна флангова подача від Мудрика, яка завершилась точним ударом з другого поверху.

38. Гол!!!!! Сікан!!!!!!!!

35. Вишуканий пас від Мудрика на Зубкова, але й сам Олександр зіграв технічно, фінтом прибравши захисників і перекинувши голкіпера.

35. Гол!!!! Олександр Зубков!!!!

31. Якщо враховувати матч за молодіжну збірну, в активі Сікана 5 голів в останніх двох іграх.

29. Судаков вивів Данила на порожні ворота, і той не схибив. Дубль Сікана.

29. Гол!!!! І знову Сікан!!!!!

28. Танковському треба бути обережнішим. Він збив Сікана, вже маючи жовту картку. Поки що його вирішили не карати.

27. Матвієнко вдало зіграв після навісу Романюка і перехопив передачу.

26. Судаков ледь не забив! Він пробив головою повз ворота після навісу від Коноплі. 2:0 поки відкладається.

23. Мізюк у напівпідкаті зупинив фланговий прорив Мудрика. Не дають Михайлу багато простору.

22. Михайличенко не зміг обробити м'яч у штрафному і втратив нагоду створити щось небезпечне.

21. Серія кутових біля воріт «Металіста». Ще одна подача на ближню стійку, яку цього разу ніхто не замкнув.

19. Гольова серія Данила продовжується. Нещодавно він зробив хет-трик за молодіжну збірну України у матчі проти Словаччини.

18. Мудрик виконав кутовий, Сікан чомусь залишився без опіки і з близької відстані пробив головою.

18. Гол!!!! Це Данило Сікан!!!!!!

16. А тепер вдалось! Шикарний момент у Коноплі після класної передачі від Степаненка, але захисник, який опинився на позиції форварда, пробив вище.

15. Володіння повністю за «Шахтарем». Однако знайти слабке місце в обороні суперника поки що не вдається.

12. Ще одна жовта для «Металіста». Цього разу Танковський.

11. Клименчук отримав жовту картку. Здається, за повернення на поле без дозволу арбітра.

10. Клименчук зазнав ушкодження у боротьбі біля своїх воріт. Пауза в грі.

9. Порох перевів на кутовий дальній удар Зубкова.

7. Трубін вперше вступає у гру, зігравши на виході.

5. Харків'яни отримали перший досить довгий період володіння м'ячем. Його перервав Романюк, втративши м'яч у досить простій ситуації.

3. Атаку «Шахтаря» зупинив офсайд у Сікана.

1. «Шахтар» одразу розпочав з пресингу, не даючи суперникам перейти в атаку.

1-а хвилина. Гра розпочалась.

Хвилина мовчання в пам'ять про жертв війни.

Команди провели акцію на підтримку благодійного фонду «Трибуна героїв».

Нарешті команди на полі. Звучить гімн України.

І одразу не дуже приємні новини. Через повітряну тривогу матч має розпочатись на 8 хвилин пізніше. Чекаємо.

У матчі 5-го туру УПЛ «Металіст» приймає «Шахтар». Гра відбудеться у Львові на «Арені Львів». Початок о 17.00. Tribuna.com проведе текстову трансляцію гри.

«Шахтар» на цей момент займає перше місце. У команди 10 очок і матч запасі в порівнянні з конкурентами. У «Металіста» 7 очок і 7-а позиція.

Всього команди провели між собою 42 матчі. 28 перемог у «Шахтаря», 3 - у «Металіста». 11 матчів завершились внічию. «Шахтар» забив 95 голів, «Металіст» - 30.

Це буде 910-й матч «Шахтаря» в чемпіонатах України. Безпрограшна серія Шахтаря в УПЛ продовжується 19 ігор: 16 перемог та 3 нічиї.

Стартові склади

«Шахтар»: Трубін, Бондар, Степаненко, Судаков, Мудрик, Зубков, Сікан, Михайліченко, Бондаренко, Матвієнко, Конопля

Запасні: Шевченко, Пятов, Кривцов, Тейлор, Козік, Швед, Джурасек, Топалов, Очеретько, Назарина, Петряк, Траоре.

«Металіст»: Рибка, Романюк, Мизюк, Порох, Клименчук, Ралюченко, Танковскький, Чайковський, Коркішко, Прядун, Картушов

Запасні: Костик, Чідомере, Панасенко, Книш, Шамич, Шопін, Рязанцев, Підлепенець, Федорів.