Tribuna/Футбол/Блоги/Live блог/«Дніпро-1» програв АЕК з Кіпру. Сваток забив і у свої, і в чужі. Як це було (+ відео)

Перший єврокубковий матч в історії «Дніпра-1».

Блог — Live блог
19 серпня 2022, 08:00
12

18 серпня «Дніпро-1» у першому матчі плей-оф кваліфікації Ліги Європи програв кіпрському АЕК.

«Дніпро-1» - АЕК - 1:2 (0:2)

Голи: 0:1 - 16 Альтман, 0:2 - 29 Сваток (автогол), 1:2 - 90 Сваток

Відео голів

Зустріч пройшла в словацькому Кошице.

***

94’ Друга жовта Сарапію, яка стала червоною.

94’ Громов виходив 1 на 1 з воротарем, але Артему не вистачило сил на останній ривок.

93’ Жовта Касасу.

90’ Арбітр компенсував 5 хвилин. Дніпряни, потрібно дотискати та вирвати хоча б нічию!

90’ ГОООООООЛ!!! Сваток відквитав один м’яч ударом головою після подачі Піхальонка з кутового.

87’ Кіпріоти почергово заблокували удари Довбика та Піхальонка з меж штрафного.

86’ Тричковський та Мамас замінили Дюрчо та Луїша Густаву.

84’ Ромо неточно пробив головою після подачі з кутового.

83’ Назаренко лежить на газоні.

82’ Знову Дюрчу, знову лівий кут штрафного, але на цей раз по центру. Уалеф переправив м’яч на кутовий.

81’ Колишній гравець «Дніпра» Бруну Гама ледь не забив «Дніпру-1». Удар португальця за меж штрафного потягнув голкіпер. Буде кутовий.

80’ Дніпряни відповіли контратакою, але Громову не дали пробити сильно та точно.

79’ Дюрчо пробив в штангу з кута штрафної! Воротар «Дніпра-1» вже не допоміг би.

79’ «ЗСУ! ЗСУ! ЗСУ!» - кричать трибуни словацької арени.

77’ Бланко подав на Громова, але Артема випередив голкіпер.

76’ Дніпряни двічі подавали кутовий, але кіпріоти кожного разу відбивалися.

73’ Назаренко пробив над поперечкою після навісу Піхальонка з кутового.

71’ До м’яча підійшов Піхальонок, але ніхто не зумів замкнути його навіс.

71’ Росалес зірвав потенційно небезпечний прохід Назаренка. Штрафний для «Дніпра-1», але до воріт далеко.

69’ На трибунах стадіону в Словаччині лунає «Дніпро».

68’ Тумбас забрав м’яч після подачі Назаренка.

66’ Колишній гравець «Дніпра» Бруну Гама замінив травмованого Фаража. Пам’ятаєте такого? Грав в УПЛ та виходив з дніпрянами у фінал Ліги Європи.

65’ Бланко наважився на дальній удар. Молодець, звичайно, але надто слабко для гола. Воротар без проблем забрав м’яч.

63’ А тепер жовта нам. Сарапій її отримав за затримку суперника рукою за плече.

62’ Жовта Луїшу Густаву за зрив атаки. Футболіст просто руками зупинив Піхальонка в центрі поля.

61’ Назаренко вийшов замість Пуріти.

61’ Кутовий АЕК завершився неточним ударом суперника.

59’ Подвійна заміна у складі АЕК - Касас та Ромо замість Енглезу та Лопеша.

56’ Лопеш небезпечно пробив злету. Португалець валяється на газоні та вимагає пенальті. Підіймайся, друже, нічого там не було.

54’ Це точно найнебезпечніша атака «Дніпра-1». Після подачі з лівого флангу Довбик пробив злету, але потрапив у суперника. На добиванні зіграв Громов, але після його удару в поперечину м’яч впав рівно на лінію воріт.

53’ Танчик обрізався перед своїми воротами, після чого удару завдав Дюрчо. Неточно.

51’ Довбик пробив в стінку.

51’ Дніпряни заробили небезпечний штрафний. По центру, до воріт метрів 30.

49’ Та що ж таке! Не йде м’яч у ворота АЕК. Спочатку Громов не дотягнувся до подачі з лівого флангу, потім той же Артем не зумів пробити після прострілу з протилежного флангу, а Бузанелло в кінцівці пробив в голкіпера.

47’ Знову міг забити Громов, але через рикошет не зміг попасти головою по м’ячу після подачі з флангу.

46’ Оце так вихід! Громов зробив передачу на Довбика п’ятою, а коли вона не пройшла - зіграв на добиванні. Надія є!

46’ Перша заміна від Кучера - Громов замість Когута. «Дніпро-1» налаштований забивати!

46’ Стартував другий тайм.

45’ Доволі неочікуваний результат першого тайму. Але доволі справедливий. Гості з Кіпру завдали аж 14 ударів (7 в площину), тоді як наші змоглися лише на 4 (2 точні). Дуже вільно себе почувають гравці АЕК на половині поля дніпрян. Надіємося, українці приберегли сили на другий тайм. Віримо в команду!

45’ Перерва.

45’ Адамюк неточно запустив м’яч по лівому фланзі.

45’ Пуріта стрибнув в ноги Мілічевичу біля кутового прапорця на половині поля АЕК. Арбітр обмежився усним попередженням.

45’ Арбітр додав 3 хвилини.

45’ Одна з нечисленних атак українців завершилася прострілом Бузанелло, але не знайшлося гравця, який би переправив м’яч в сітку.

44’ Ще один момент в АЕК. Фараж замикав на дальній штанзі навіс з протилежного флангу, але пробив у зовнішню сторону сітки.

42’ Танчик пробив після передачі Бланко. М’яч зрикошетив на кутовий.

39’ Перший удар від Довбика. Важко назвати його небезпечним, адже Артему завадив захисник. Кутовий.

39’ Фараж метрів з 20 пробив низом - Уалеф на місці.

36’ Дюрчо завдав удару головою після подачі Фаража, але Уалеф в цьому моменті врятував, перевівши м’яч на корнер після удару в ближній кут.

33’ Пуріта пробивав з кута штрафної в дальню дев’ятку, але не влучив у ворота.

30’ Ех, знову пропускаємо. 0:2. І знову гол не назвеш ігровим. Уалеф невдало зіграв на виході з воріт після кутового, не дотягнувшись до м’яча, після чого той влучив в голову Сватку та залетів у ворота. Автогол.

29’ А ось і атака з протилежного флангу. Дюрчо вже замахнувся, щоб завдати удар, але Танчик вибив м’яч на кутовий.

27’ АЕК продовжує штурмувати лівим флангом дніпрян. Вважають, що знайшли слабке місце?

24’ Щастить українцям, що за АЕК грає Альтман, а не умовний Коутінью. Атакувальний хавбек кіпрської команди отримав м’яч в штрафній «Дніпра-1» після вкидання ауту, але не зміг завдати акцентованого удару. Схоже, не повірив, що м’яч докотиться до нього.

21’ Дніпряни втратили м’яч на половині поля суперника та привезли контратаку на свої ворота. Пощастило, що Фараж схибив. Лише кутовий.

18’ Швидка відповідь від «Дніпра-1» закінчилася ударом Буззанелло. У площину воріт бразилець попав, але голкіпер забрав м’яч.

16’ «Дніпро-1» пропустив перший гол в єврокубках. Трохи випадковий гол. Йшла прострільна передача з лівого флангу, м’яч зрикошетив між Когутом та Альтманом, але гравець АЕК виявився спритнішим та швидше пробив по воротах, ніж Ігор вибив м’яч.

14’ Дніпряни швидко розіграли штрафний в центрі поля, але провести атаку не змогли. Когут виявився неготовим до такого стрімкого розвитку подій.

13’ Минулося, заміна не потрібна. Зустріч відновлено.

12’ Зупинка в матчі. Через пошкодження лежить на газоні форвард АЕК Лопеш.

9’ АЕК розіграв корнер, але українці прочитали задум та вибили м’яч.

9’ Після удару Дюрчо за меж штрафного м’яч пішов на кутовий.

8’ Танчик не дозволив Альтману завдати удару.

7’ Простріл Когута з правого флангу заблокований.

6’ Кіпріоти заробили стандарт недалеко від штрафної дніпрян. Уалеф забрав м’яч до рук після прямого удару зі штрафного з досить гострого кута.

4’ «Дніпро-1» тримає м’яч та намагається підібратися до воріт суперника.

1’ Поїхали! Вперед, дніпряни!

Стартові склади

«Дніпро-1»: Уалеф, Бузанелло, Сваток, Адамюк, Пуріта, Сарапій, Когут, Бланко, Піхальонок, Танчик, Довбик

Запасні: Юрчук, Рибак, Логінов, Кононов, Бабенко, Рубчинський, Назаренко, Громов

АЕК: Тумбас, Енглезу, Гонсалес, Мілічевич, Росалес, Луїш Густаву, Ойєр, Альтман, Дюрчо, Фараж, Лопеш

Запасні: Піріч, Стіліанідіс, Касас, Бруну Гама, Ромо, Тричковський, Олатунджі, Кіпрос, Наум, Г. Андреу, Мамас