Tribuna/Футбол/Блоги/FAVBET/Цитата дня. Щенсний побився об заклад з Мессі прямо на полі – і програв 100 євро

Блог — FAVBET
Автор — Kostiantyn Stepaniuk
1 грудня 2022, 15:55
4

Збірна Польщі все ж вийшла в плей-оф чемпіонату світу в Катарі, попри поразку 0:2 від Аргентини в останньому матчі групового етапу.

Кваліфікації в 1/8-му поляки мають завдячувати Войцеху Щенсному – до останньої хвилини їм не можна було пропускати більше двох м'ячів.

Один із ключевих епізодів в матчі стався наприкінці першого тайму, коли він відбив 11-метровий від Ліонеля Мессі (це вже другий відбитий пенальті голкіпера на турнірі). В післяматчевому інтерв'ю Щенсний розповів, що розмовляв із Лео, коли арбітр пішов переглядати ВАР:

«Ми розмовляли перед пенальті. Я сказав йому, що ставлю 100 євро на те, що арбітр не призначить пенальті. Тому я програв парі з Мессі. Я не думаю, що це дозволено на чемпіонаті світу. Ймовірно, мене відсторонять, але мені байдуже. Я все одно не заплатив би йому. Його не цікавлять 100 євро», – сказав Войцех.

А за кого ти вболіватимеш на ЧС-2022? Став на своїх з FAVBET.