Tribuna/Футбол/Блоги/Chesky/Яким гравцем збірної України був Сергій Ребров. Згадуємо найкращі моменти нового тренера національної команди

Яскраві голи, фото та досягнення.

Блог — Chesky
8 червня, 10:20

Сергій Ребров нарешті очолив збірну України. Контракти з головним тренером і його штабом укладено до 30 липня 2026 року.

Ребров у першу чергу відомий через круті виступи у збірній України в якості футболіста. Шевченко також був легендарним футболістом національної команди, а потім досить непогано проявив себе у ролі тренера збірної.

Чи вийде так само з Ребровим? Про це ми дізнаємося пізніше, а зараз згадаймо найкращі моменти Сергія в ролі гравця збірної України.

Сергій Ребров дебютував за збірну України 27 червня 1992 року у товариському матчі проти США. Тоді ще 18-річний форвард "Шахтаря" замінив Сергія Ковальця на 76-й хвилині. Зустріч закінчилася нічиєю 0:0.

Ось він — той самий матч!

Дебютний гол у складі національної команди Ребров забив через 4 роки після дебюту. Сергій відзначився переможним м'ячем у зустрічі відбору Чемпіонату світу-1998 проти Північної Ірландії.

Цікавий факт: Шевченко свій дебютний гол за збірну України теж забив у матчі проти цієї збірної лише з різницею у 7 місяців. Збіг? 😏

У складі збірної України Сергій Ребров намагався забивати лише важливі та переможні м'ячі. Про це говорять два наступні голи нападника у матчах того ж відбору Чемпіонату світу-1998 проти Албанії.

Момент на 1:23

Момент на 7:22

Єдиний дубль у збірній Ребров зробив у товариському матчі проти Грузії. Тоді Україна переграла суперника із рахунком 4:0.

Загальна статистика форварда в команді говорити про якість його гри.

Забивав Ребров за національну команду не лише з гри, а й із пенальті. Таких голів було чотири: Росії, Болгарії, Словенії та Ісландії.

Згадуємо перший забитий 11-метровий Сергія у ворота Росії у відборі ЧЄ-2000. Сам заробив — сам реалізував 😏

Момент на 4:03.

Головний час Сергія у збірній був на Чемпіонаті Світу-2006, коли Україні вдалося встановити своє найкраще досягнення в історії виходу в 1/4 фіналу після неймовірної серії пенальті зі швейцарцями.

Але все по порядку, адже до цього стався найкращий гол Реброва у складі національної команди. Крутий дальній удар Сергія вразив ворота Саудівської Аравії у груповому етапі 🤩

Насолодимося емоціями після цього топового голу!

Після цього був валідольний поєдинок проти Швейцарії у чвертьфіналі та легендарна післяматчева серія.

Ребров свій внесок теж вніс. Його гол на 1:25.

Саме ці голи Реброва на Чемпіонаті світу-2006 стали останніми для нього у складі збірної України.

А фінальним для Сергія Реброва у складі збірної України став матч 6 вересня 2006 проти Грузії. Тоді у відбірному турнірі ЧЄ-2008 на НСК «Олімпійський» збірна України перемогла з рахунком 3:2.

Ребров вийшов у стартовому складі, але його замінили на 56-й хвилині. Замість нього з'явився Воронін.

Кар'єра Сергія Реброва у збірній України була успішною, адже за 75 матчів він забив 15 голів і на цю хвилину посідає 4 місце серед бомбардирів команди за всю історію. Вище за нього лише Шевченко (48), Ярмоленко (45) та Коноплянка (21).

Головним досягненням Реброва на рівні збірної вважається вихід до чвертьфіналу ЧС-2006.

У Сергія Реброва-гравця збірної все склалося, а як вийде у Реброва-тренера? Незабаром дізнаємося.