Tribuna/Футбол/Блоги/Бессарабские ворота/Виявляється, Лобановський дозволяв курити на удачу. Та ще й на лаві для запасних

Виявляється, Лобановський дозволяв курити на удачу. Та ще й на лаві для запасних

Але тільки одній людині 😁

Автор — Саша Довгаль
21 листопада 2022, 09:57
1

Мова йде про Олександра Чубарова — багаторічного адміністратора київського «Динамо», котрий заслужив статус легенди клуба роботою з багатьма поколіннями киян.

Одного разу Олександр Федорович розказав цікаву історію про те, як Лобановський дозволив йому курити на лаві для запасних, бо наче як це приносить фарт:

«Ця традиція з'явилася 1985-го, під час мого першого виїзду як адміністратора на гру з московським «Торпедо», — згадує Чубаров. — Матч проходив напружено, і, щоб заспокоїти нерви, я закурив. Тут начальник команди Володимир Веремєєв мене різко осік: «Олександре Федоровичу, у нас не курять!». Я йому: «Тільки одну цигарку. Побачите, не встигну докурити, як наші заб'ють». І точно, за хвилину «Динамо» відкриває рахунок.

Минає ще час, у наші ворота ставлять пенальті, до м'яча підходить Леонід Буряк, а я знову потягнувся до пачки. Веремєєв на мене шикає:«Загасіть сигарету!». «Одну затяжку, - відповідаю, - щоб «Торпедо» не забило». І що ви думаєте? Буряк розбігається, б'є і... м'яч черкає об штангу і йде за ворота!

За кілька хвилин «Торпедо» забиває нам гол, я знову закурюю, а Веремєєв знову на мене кричить: «Ви що, мене не зрозуміли? Загасіть негайно!». Але ту сигарету я все ж таки докурив, а «Динамо» у підсумку виграло 4:1.

Після матчу Лобановський покликав мене і каже: «Відтепер дозволяю вам курити, де і коли захочете. А заборонятимуть, відповідайте, що я дозволив».

Джерло: dynamo.kiev.ua