Tribuna/Баскетбол/Блоги/На уровне и под эгидой/Невдала атака у вирішальний момент та данк ексзірки Євроліги в овертаймі. Як «Будівельник» вилетів з ENBL

Кияни припинили свої виступи у турнірі на стадії чвертьфіналу.

18 березня 2023, 23:19
1

Європейський ростер «Будівельника» вдруге за останні чотири дні вилетів з плей-оф турніру, в якому доволі успішно виступав до цього.

14 березня кияни, вигравши першу зустріч, програли матч-відповідь «Шоле» та вилетіли з Кубка Європи ФІБА у чвертьфіналі. А 18 березня, у аналогічній ситуації, вигравши першу зустріч, поступилися у матчі-відповіді «Вулвз» та вилетіли із Європейської Північної ліги у чвертьфіналі.

У ENBL все було не менш драматично, ніж у турнірі під егідою ФІБА – перший матч кияни взяли 83:80, у другому програли «-3» та пішли у овертайм і вибули з турніру тільки у додатковій 5-хвилинці.

Щоправда, її могло і не бути – «Будівельник» за 3,6 секунди до завершення четвертої чверті програвав «-3», тобто для проходу далі за сумою двох матчів їм потрібно було набрати лише одне очко. Тобто зробити будь-що, аби хоча б якимось чином закинути м’яч у кошик – двоочковий, триочковий, знайти фол і реалізувати хоча б один штрафний – не принципово. Кияни розіграли м’яч і навіть довели атаку до кидка, але не влучили – пішли у овертайм.

Його «Будівельник» програв 8:13 (фінальний рахунок матчу 79:87 на користь «Вулвз»), а вишенькою на торті став данк ексгравця НБА та Євроліги Джеффері Тейлора. Колишній баскетболіст «Шарлотт» та мадридського «Реала» (і навіть чемпіон Євроліги у сезоні-2017/18) залишився наодинці із кошиком киян та не відмовив собі у задоволенні поставити згори.

Єдиним турніром, у якому європейський ростер продовжує свої виступи, тепер є Балканська ліга. Там у киян заплановано ще щонайменше 5 матчів групового етапу.

Відео: фейсбук ENBL