Tribuna/Баскетбол/Блоги/На уровне и под эгидой/Два пропущених кидки під сирену коштували «Будівельнику» Ліги чемпіонів. Кияни не стримали «Бамберг» в основний час і програли в ОТ

Дуже прикра невдача.

Автор — Андрей Белик
24 вересня 2022, 00:33
1

Столичний «Будівельник» завершив свій шлях у баскетбольній Лізі чемпіонів вже у другому раунді кваліфікації.

У головному матчі осінньої частини сезону команда Валерія Плеханова дуже прикро поступилася німецькому «Бамбергу» з рахунком 94:97.

Для успіху киянам забракло концентрації на останніх секундах четвертої чверті та овертайму, у якому, з рештою, и визначався переможець.

Маючи «+2» та штрафний кидок, «Будівельник» дозволив «Бамбергу» перевести гру у додаткову п’ятихвилинку – Джонні Берганемескел схибив з лінії, а чеський збірник Яромір Бохачік (він грав на Євробаскеті і дійшов до 1/8 фіналу) покарав українську команду за неуважність у захисті:

А наприкінці овертайму кияни за рівного рахунку не стримали американця Джастіна Райта-Формана – він вивів «Бамберг» у фінал відбору влучним триочковим за 3,7 секунди до сирени:

Райт-Форман, з рештою, і став найкращим та найрезультативнішим гравцем матчу: він настріляв у кошик киян 33 очки, додавши до них п'ять підбирань та п'ять асистів. В української команди 27 балами відзначився Берганемескел, а ще 17 додав Арчі Гудвін – який, втім, був майже непомітним у другій половині.

На цьому шлях «Будівельника» у цьогорічній Лізі чемпіонів було завершено. Втім, тепер кияни можуть (але поки що вони цього офіційно не підтвердили) спробувати свої сили у Кубку Європи ФІБА, куди зазвичай потрапляють невдахи відбору головного клубного змагання під егідою ФІБА.