Tribuna/Баскетбол/Блоги/На уровне и под эгидой/«Мы клоунами выглядим, б###ь». Той самий тайм-аут Багатскіса, після якого Україна розбила Італію на Євробаскеті

Вінтажний Айнарс знову з нами!

Автор — Андрей Белик
6 вересня 2022, 01:55
3

На початку власної тренерської кар’єри Айнарс Багатскіс був дуже, дуже емоційним тренером. Створював справжні хіти ледь не на кожній прес-конференції, не вибирав виразів під час тайм-аутів та пропускав через себе кожний невдалий для його команд момент на майданчику – як це нерідко трапляється із колишніми гравцями, які перейшли на тренерську роботу.

Якщо ви не застали період роботи Айнарса у «Будівельнику» часів золотої Суперліги у якості поціновувала українського баскетболу, на Євробаскеті-2022 у вас з’явилася можливість побачити, як це було колись.

У другій чверті зустрічі між Україною та Італією Багатскіс зупинив ривок суперника тайм-аутом, видав вінтажного Айнарса зразка першої половини 2010-х – і це спрацювало.

Ось що наш тренер казав гравцям під час перерви:

«Не теряем фокус, пожалуйста. Б###ь, но мы теряем. Уважаем свою работу!

Не надо, б###ь, мы клоунами выглядим, б###ь!

У нас нету фолов, и мы даем из-под кольца (забивать – прим.)! Вам нравится, что нас имеют?!

Эй, каждый раз, когда мы играем умно… Пятьдесят пять (ігровий номер Іллі Сидорова – прим.), я сказал, что ты играешь с ним (показує у бік Богдана Близнюка – прим.), какого х## Иссуф играет?»

Відео, перед переглядом якого варто забрати дітей подалі від екранів та динаміків – тут.

Після емоційної промови Багатскіса наша збірна здолала італійців з рахунком 84:73 та за два тури до завершення основного раунду чемпіонату Європи гарантувала собі участь у плей-оф.