Tribuna/Футбол/Блоги/Харьковский футбол/Добірка найпам'ятніших та найкращих голів «Металіста» за останні 15 років. Легендарний постріл Клейтона, чудо гол Жажа та ще декілька м'ячів, які неможливо забути

Пост ностальгії та гордості 🙌👇

Автор — Maksim Bilan
21 вересня 2022, 09:14
2

Зараз харківський «Металіст» переживає не найкращі, через повномасштабну війну клуб не може грати у Харкові, постійні обстріли та інші ризики не дають змоги проводити матчі.

І хоча «Металіст» вже далеко не той, що був 10 років тому, але ми вирішили зібрати вам добірку найпам'ятніших та найкращих голів за участю команди впродовж останніх 15 років.

5. 8 листопада 2012 року. 4-й тур групового етапу Ліги Європи. «Металіст» — «Русенборг» (3:1)

Голи: Тайсон (4'), Хавьер (70'), Торрес Ч. (93'), Дочкал (42')

Гол Тайсона на 4-й хвилині настільки завів команду, так що «Металіст» зміг впевнено перемогти «Русенборг».

4. 16 вересня 2010 року. 1-й тур групового етапу Ліги Європи. «Дебрецен» — «Металіст» (0:5)

Голи: Едмар (24,74), Клейтон (34), Фінінью (77), Валяєв (90)

На 24-й хвилині матчу, Едмар в елегантному стилі відправив п'ятою м'яч у ворота «Дебрецену».

3. 21 жовтня 2010 року. 3-й тур групового етапу Ліги Європи. «Металіст» — «Сампдорія» (2:1)

Голи: Тайсон (38), Клейтон (73); Коман (32)

На 73-й хвилині матчу Клейтон Шав'єр голом через себе, приніс перемогу харківському «Металісту», зробивши щасливим повний стадіон у Харкові.

2. 24 квітня 2013 року. 25-й тур Чемпіонату України. «Металіст» — «Чорноморець» (3:1)

Голи: Бурдужан (27'), Хавьер (28'), Соса (52'), Хавьер (62')

На 28-й хвилині матчу, одразу після пропущеного м'яча «Металістоа». Клейтон ударом в один дотик з центра поля, фантастично відправив м'яч у ворота «Чорноморця».

1. 2 жовтня 2008 року. 1-й раунд Кубка УЄФА. «Металіст» — «Бешикташ» (4:1)

Голи: Жажа (20, 74), Девіч (30), Ганцарчик (79); Нобре Мерт (90)

Вже на 20-й хвилині матчу Жажа, поклав страшним гарматним пострілом м'яч прямісінько у дев'ятку, майже з центра поля. Цей гол назавжди залишиться у пам'яті вболівальників.