Tribuna/Теніс/Блоги/Шостий день US Open. Виліт Світоліної. Перемоги Сіннера та Звєрєва.

Шостий день US Open. Виліт Світоліної. Перемоги Сіннера та Звєрєва.

Автор — Нікіта Опря
3 вересня, 10:37

Шостий день US Open, розпочався одразу з декількох цікавих матчів. На Грандстенд Арені, між собою зустрічалися американець Майкл Ммо та британець Джек Дрейпер, який повернувся до туру після тримісячної паузи у виступах. Британець демонструє дуже хороший рівень тенісу на цьому US Open та цей матч теж не став винятком. Дрейпер досить легко розібрався зі своїм суперником, 6:4, 6:2, 3:6, 6:3.

Перша ракетка світу, Карлос Алькарас, у третьому колі зустрівся з британцем Деном Евансом. До турніру, британець провів цю частину сезону на досить високому рівні. Місяць тому, Еванс виграв титул на турнірі ATP 500 у Вашингтоні. Але, звісно, Алькарас є Алькарас, з перших геймів він повністю домінував на корті і не давав британцеві шансів на те, щоб хоч якось поборотися за перемогу. У підсумку, Карлос переміг з рахунком 3:1 за сетами та вийшов у наступний раунд. У ньому Алькарас зустрінеться проти сенсації цього US Open, 22-річного італійця Маттео Арнальді, який вчора вибив з турніру 16-ту ракетку світу, Кемерона Норрі.

Одним із найцікавіших матчів цього турніру, на даний момент, я вважаю, протистояння Янніка Сіннера проти Стена Ваврінки. Перші два сети гралися просто на неймовірних швидкостях та незважаючи на свій вік, Ваврінка тримався дуже впевнено. Його гра з бекхенда була просто чудовою, але в якийсь момент швейцарець дав невеличку слабину, чим і скористався Сіннер. Італієць переміг з рахунком 6:3, 2:6, 6:4, 6:2 та вирушив до наступного раунду.

У матчі Олександр Звєрєв - Григор Димитров, якраз вирішувався суперник Сіннера по четвертому колу. Той рівень тенісу, який демонстрував Григор у першому сеті, був неймовірний. Востаннє, я пам'ятаю, такий рівень гри від болгарина рівно 4 роки тому на US Open, коли він у чвертьфіналі турніру обіграв легендарного Роджера Федерера. Другий сет теж був дуже якісним за рівнем тенісу, доля партії вирішувалася на тай-брейку, на якому верх все-таки зміг взяти Звєрєв. Думаю, цей тай-брейк і став переломною подією в матчі, після якого в одного тенісиста виходило все, а в іншого практично нічого. У наступних сетах, Звєрєв, дуже впевнено грав і здобув перемогу в матчі, 6:7, 7:6, 6:1, 6:1.

У жіночій сітці, центральною подією дня, була зустріч Еліни Світоліної проти третьої ракетки світу Джессіки Пегули. Рівень тенісу впродовж матчу, був досить високим з обох сторін. Гра була максимально рівна, як за рахунком, так і за грою. Але на жаль, для всіх українських уболівальників, Еліна не змогла виграти матч. У третьому сеті, було видно, як фізично Пегула почала дотискати українку. На жаль, Еліна, з таким натиском впоратися не змогла. 6:4, 4:6, 6:2 на користь Джессіки Пегули, яка в четвертому раунді зустрінеться проти співвітчизниці Медісон Кіз.

Хочеться висловити окрему подяку, Світоліній, за такий прекрасний теніс і за емоції, які вона змогла подарувати за ці кілька матчів на US Open. Сподіваємося, що на наступних шоломах ми бачитимемо українку вже на більш пізніх стадіях. Я вважаю, що рівень тенісу Еліни виріс і став набагато більш видовищним з моменту її повернення в тур після народження дитини. У грі Світоліної, дійсно стало набагато більше впевненості та потужності, яка, сподіваюся, зможе принести їй перший титул великого шолома наступного року.

Ось таким вийшов шостий день US Open, він охопив у собі велику кількість видовищних матчів. З кожним новим днем протистояння стають дедалі цікавішими, а матчі все більш якіснішими за рівнем гри. Уже сьогодні, ввечері, настане останній ігровий день першого тижня US Open, в якому ми вже зможемо дізнатися перших чвертьфіналістів турніру.