Tribuna/Теніс/Блоги/Четвертий день US Open. Камбек Світоліної та останній матч в карʼєрі Ізнера.

Четвертий день US Open. Камбек Світоліної та останній матч в карʼєрі Ізнера.

Автор — Нікіта Опря
1 вересня, 21:13

Четвертий день US Open, обіцяв бути досить цікавим. Особливо, для українських тенісних фанатів, які були в очікуванні матчів Лесі Цуренко та Еліни Світоліної.

Першою на корт, вийшла Леся Цуренко, у матчі другого кола їй протистояла безпрапопна Єкатерина Александрова. На жаль, гра в Лесі не клеїлася абсолютно і вона досить легко поступилася у двох сетах, із рахунком 1:6, 3:6.

Трохи пізніше, на корт вийшла й Еліна, якій протистояла Анастасія Павлюченкова. Рівень тенісу, був дуже високим, дівчата продемонстрували величезну кількість якісних розіграшів. Першу партію виграла Павлюченкова з рахунком 7:5, але вже в другій партії хід гри контролювала Світоліна, 6:4 на користь українки. Третій сет почався з величезної кількості невимушених помилок від Павлюченкової, вона робила дуже дивні помилки, чим дозволила повести Еліні в рахунку, 4:0. У цей момент здавалося, що матч вже практично завершено, але Павлюченкова включилася у гру, майже зрівнявши рахунок. Найдраматичніший момент був при рахунку 5:4, 0:30 на подачі Світоліної, саме в цей момент Еліна зібралася і змогла забрати свою подачу, завершивши матч переможний ейсом. У наступному раунді, Світоліна, зустрінеться з третьою ракеткою світу, Джессікою Пегулою.

Найсумнішою подією четвертого дня, стало протистояння Джона Ізнера проти свого співвітчизника, американця Майкла Ммо. Перші дві партії Джон забрав дуже впевнено, а потім програв три поспіль сети. На жаль, цей матч став останньою грою Джона Ізнера в кар'єрі в одиночному розряді. Для мене як для людини, яка давно дивиться та обожнює теніс, розставання з Ізнером було справді неприємним і болючим. Американець був дуже цікавим гравцем за яким було завжди приємно стежити.

Всього через дві години після програного матчу Ізнер виступав у парному розряді з Джеком Соком, який, до речі, теж заявив про те, що закінчує свою тенісну кар'єру після цього US Open. Матч зібрав навколо себе неймовірний ажіотаж, вболівальники надавали величезну підтримку легендарній американській парі. У вирішальному сеті, Ізнер та Сок, були попереду з рахунком 6:5 і 30:0 на своїй подачі, але вони не змогли подати на матч і за підсумком програли це протистояння. Ця зустріч стала останньою в кар'єрі обох гравців. Джон Ізнер, остаточно вирішив закінчити свою спортивну кар'єру, а Джек Сок заявив про те, що почне свою кар'єру в іншому виді спорту, а саме в Піклболі.

Центральним матчем дня в чоловічій сітці було протистояння француза Гаеля Монфіса проти Андрія Рубльова. Останнім часом Гаель показував дуже високий рівень тенісу і очікування на нього перед турніром були досить високі. Матч вийшов цікавим, було багато розіграшів високого рівня, Гаель і Андрій грали на дуже високих швидкостях. Але все таки Рубльов зміг здолати француза, вигравши матч з рахунком 3-1 за сетами.

Ще один матч, на який всі дуже сильно чекали, було протистояння екс-1-ої ракетки світу, легендарного Енді Маррея проти болгарина Григора Димитрова. Але в матчі особливої боротьби не відбулося, Димитров легко обіграв британця з рахунком 3-0 за сетами.

Таким вийшов четвертий день турніру, місцями сумний, місцями оптимістичний. Перемога Еліни Світоліної це, мабуть, єдина подія, яка змогла підняти настрій у цей тенісний день. Ізнера, на жаль, на корті ми більше не побачимо, але сподіваюся, що він буде з'являтися в тенісному турі в якості глядача або тенісного функціонера.