Всі новини

Шаповалов трибунам в Римі: «Заваліть є###а»

10 травня 2022, 09:18
1

Канадський тенісист Денис Шаповалов (№16 ATP) був оштрафований на 1 очко по ходу матчу з італійцем Лоренцо Сонего (№28 ATP) в першому колі «Мастерсу» в Римі.

Шаповалов отримав два попередження. Друге – за те, що перейшов на іншу половину корту, щоб показати судді відмітку, залишену м’ячем після його удару. А перетинати сітку без дозволу заборонено правилами.

Шаповалов почав сперечатися із суддею та сказав, що це правило «тупе». У цей момент трибуни почали гудіти і канадець крикнув: «Заваліть є###а» За це покарання не було.

При цьому спірним ударом була друга подача за рахунку 40:40. Шаповалов намагався довести, що м’яч влучив. Після штрафу на очко канадець програв гейм, після чого Сонего подав на другий сет. Після матчу Шаповалов, який переміг 7:6, 3:6, 6:3 за 3 години 10 хвилин, вибачився перед суддею: «Пробач. Я знаю, що ти просто дотримувався правил».