Всі новини

Надія Кіченок вперше в кар’єрі вийшла у чвертьфінал парного Grand Slam – на «Ролан Гаррос»

4 червня, 15:27
1

Українська тенісистка Надія Кіченок у парі з японкою Мію Като здобули перемогу в 1/8 фіналу «Ролан Гаррос».

Вони обіграли других сіяних Ніколь Мелікар-Мартінес з США та австралійку Еллен Перес – 6:3, 6:2.

Матч тривав 1 годину 34 хвилини. Кіченок та Като жодного разу не подали навиліт, допустили 1 подвійну помилку та реалізували 5/9 брейк-пойнтів. Також на їхньому рахунку 22 віннери та 20 невимушених помилок.

Наступні суперниці тенісисток визначаться у матчі Корі Гауфф/Катерина Синякова - Ена Шібахара/Ван Сіньюй.

Для українки це буде перший чвертьфінал Grand Slam у парі.