Всі новини

Шиффрін встановила абсолютний рекорд за числом перемог на етапах Кубка світу з гірськолижного спорту

20 березня 2023, 17:11
1

Американська гірськолижниця Мікаела Шиффрін встановила два рекорди на останньому етапі Кубка світу в сезоні.

На етапі в Андоррі вона здобула 87-му перемогу в кар’єрі, взяла золото в гігантському слаломі - вона побила рекорд шведа Інгемара Стенмарка, який здобув 86 золотих медаль на Кубках світу. Раніше цього сезону Шиффрін побила рекорд серед жінок, який з 82 перемогами належав Ліндсі Вонн.

Також в Андоррі американка стала третьою у слаломі, тепер у неї 138 подіумів на Кубках світу - це теж рекорд, раніше він належав Вонн.

За підсумками сезону 2022/23 28-річна Шиффрін виграла загальні заліки Кубка світу в слаломі та слаломі-гіганті. У лютому вона стала першою гірськолижницею, яка виграла золото на шести чемпіонатах світу.