Всі новини

Україна здобула срібну нагороду на ЧС із сучасного п’ятиборства у чоловічій естафеті

10 червня, 18:04

Україна здобула срібні нагороди чемпіонату світу з сучасного п’ятиборства у чоловічій естафеті, який відбувається у китайському місті Чженчжоу з 8 до 16 червня.

Олександр Товкай і Максим Агарушев стали срібними призерами чемпіонату світу з сучасного п’ятиборства.

За сумою балів українська команда набрала 1442 очки, що є другим показником. Першиою стала збірна Південної Кореї, яка набрала 1466 очок. Бронзові нагороди здобули представники Франції. Їх результат за підсумком змагань - 1427 очок.

Сучасне п’ятиборство - це вид спорту, який охоплює змагання з фехтування на шпазі, плавання вільним стилем, кінного конкурсу та лазер-рану, що поєднує елементи бігу та стрільби.

Окрім медалей на світовій першості розіграють особисті путівки на Ігри у Парижі. Наразі в України одна ліценція, яку здобув Олександр Товкай. На Олімпіаді-2024 розіграють два комплекти нагород у цьому виді спорту - в одиночних турнірах серед чоловіків та жінок.