Всі новини

Горуна завоював бронзу ЧУ з карате

8 листопада 2022, 09:54

У Львові відбувся чемпіонат України з карате серед кадетів, юніорів та дорослих.

Золоті медалі здобули Різван Талібов (від 84 кг), Валерій Чоботар (до 84 кг), Євгеній Пилипʼюк (до 75 кг), Денис Копитко (до 67 кг), Нікіта Філіпов (до 60 кг), Юлія Русу (від 68 кг), Галина Мельник (до 68 кг), Олександра Шолохова (до 61 кг), Діана Шостак (до 55 кг), Юлія Палашевська (до 50 кг).

Призер Олімпіади-2020 Станіслав Горуна (до 75 кг) здобув бронзу, програвши у півфіналі Андрієві Заплітному.

У чоловічому командному куміте переможцями стала команда Львівської області, яку представили Станіслав Горуна, Андрій Байдала, Олександр Злобін, Денис Копитко, Данило Кравчук, Різван Талібов, Олег Філіпович.

У жіночому командному куміте перемогла Одеська область. Її представили Наталія Мандажи, Наталія Осадчук, Юлія Палашевська, Дарина Єрвачова.

Перше загальнокомандне місце у підсумковому заліку отримала Одеська обласна федерація карате (14 золотих, 16 срібних, 14 бронзових медалей). Друге місце – у Києва (10 золотих, 10 срібних, 19 бронзових медалей), третє місце – Львівська область (10 золотих, 8 срібних, 22 бронзових медалей).