Всі новини

Мантас Армаліс про матч зі збірною України: «Сподіваюся, у п’ятницю ми покажемо значно кращу гру»

3 травня, 16:30

Воротар збірної Литви з хокею Мантас Армаліс розповів про товариський матч проти збірної України (2:5), який відбувся напередодні старту чемпіонату світу у дивізіоні 1B.

«У тих матчах було багато речей, які ми могли зробити краще. В останньому поєдинку у нас було десь близько 20 хвилин штрафу, зокрема вісім з них у другому періоді.

Тож є багато моментів, які нам слід виправити. Сподіваюся, у п’ятницю ми покажемо значно кращу гру», - сказав Армаліс.

3 травня о 19:30 розпочнеться заключний матч для збірної України на чемпіонаті світу у дивізіоні 1B проти збірної Литви.

Трансляція запланована на платформі Суспільне Спорт, на регіональних телеканалах «Суспільного» та на ютуб-каналі Setanta Sport.

Заступник головного редактора Tribuna.com Андрій Білик стане експертом передматчевої студії.

Переможець поєдинку гарантує собі підвищення у класі до дивізіону IA.

Раніше Україна здобула чотири перемоги поспіль на турнірі. Збірна обіграла Естонію (8:0), Нідерланди (4:0), Китай (9:0), Іспанію (6:1).