Всі новини

Олег Шафаренко про зупинку матчу проти Нідерландів: «Перерва була 25 хвилин, а не півтори години чи більше, як у чемпіонаті України»

29 квітня, 12:25

Помічник головного тренера збірної України з хокею Олег Шафаренко прокоментував перемогу у другому матчі чемпіонату світу з хокею у дивізіоні 1B проти збірної Нідерландів (4:0).

«Це була важка гра, зранку перед матчем ми не розкатувалися, бо хотіли поберегти сили. Гра залишила подвійне враження, але перемога є перемога - 4:0. Краще 4:0, ніж 7:6.

Нідерландці рухалися добре, створювали моменти, і тиск був на наших захисників. Є певні обставини, будемо покращувати гру в цілому, і рухатися вперед.

Перерва (матч було призупинено через погану якість льоду - прим.) зіграла нам на руку. Ми якраз розкаталися, бо розкатки не було, тож нічого страшного. Ми готові до таких перерв. Вона була 25 хвилин, а не півтори години чи більше, як ми чекаємо у чемпіонаті України.

Чи закинули б ми більше шайб, якби був інший воротар у Нідерландів? Воротар суперника зіграв надійно, багато сейвів зробив. Не можу дати відповідь на це питання. Що маємо, те маємо.

Наступний матч зі збірною Китаю. Я вважаю, чим сильніші команди тут та міцніші суперники, тим краще для нашої збірної. Треба розслаблятися, треба грати. Доволі добре, що Китай створює супротив іншим командам», - сказав Шафаренко.

Для збірної України перемога у грі проти Нідерландів стала другою на турнірі. У першому матчі українці перемогли збірну Естонії (8:0).

Після 2 зіграних турів збірні України, Китаю та Литви мають по 2 перемоги у своєму активі, але українська команда знаходиться на першому місці у турнірній таблиці завдяки кращій різниці забитих та пропущених шайб.

30 квітня збірна України у 3-му турі чемпіонату світу зіграє проти збірної Китаю, початок о 12.30.