Всі новини

Дмитро Христич - про 8:0 з Естонією: «Не очікували такого рахунку не лише до гри, але й після першого періоду»

27 квітня, 23:39

Головний тренер збірної України з хокею Дмитро Христич прокоментував перемогу над Естонією на чемпіонаті світу з рахунком 8:0.

«Звісно, ми не очікували [такого рахунку] не лише до гри, але й після першого періоду. Гра вдалася лише після того, як ми почали забивати. А забивати ми почали через правильну гру.

Нам трішки пощастило, коли на початку другого періоду і вода стояла, і у нас шайба застрягла посеред майданчика. А після цього ми змогли забити два голи з інтервалом в 11 секунд. І вже після цього ми зі своєю грою не дали жодних шансів суперникам.

Ми думаємо, як нам відновитися та підготуватися до гри [проти Нідерландів]. Не думаємо про те, що це за суперник. Підійшли до цього чемпіонату світу грати та налаштовуватися на кожну гру», - сказав Христич.