Всі новини

Українка Самуляк стала абсолютною чемпіонкою світу з важкої атлетики серед спортсменів до 20 років

18 листопада, 14:49
1

Цими днями у мексиканській Гвадалахарі проходить чемпіонат світу з важкої атлетики серед спортсменів до 20 років.

Збірну України на ньому представляють 8 спортсменів і зокрема Світлана Самуляк, яка стала абсолютною чемпіонкою у ваговій категорії до 59 кілограмів серед дівчат, показавши найкращий результат як у ривку (98 кілограмів) так й у поштовху (116 кілограмів).

За сумою двоборства вона випередила еквадорку Джесіку Паласіос (92+115) та японку Сеі Хігу (90+106), посівши перше місце.

Тепер у Світлани п'ять медалей на рівні молодіжного чемпіонату світу, у 2022-му в грецькому Іракліоні вона виграла срібло у ривку та двоборстві.

Нагадаємо, що Самуляк також є абсолютною чемпіонкою молодіжного ЧЄ-2021 у ваговій категорії до 55 кг.