84'

89'

Текстова трансляція

Всім привіт! Онлайн розпочнеться о 18.00.
Михайло Мудрик, на жаль, пропускає цю гру через травму. А Ілля Забарний традиційно у стартовому складі «Борнмута».
«Челсі» сьогодні виходить у такому складі: Петрович, Чалоба, Тіагу Сілва, Бадьяшіль, Кукурелья, Кайседо, Галлахер, Мадуеке, Палмер, Стерлінг, Джексон.
Склад «Борнмута»: Нето, Еронс, Забарний, Сенесі, Керкез, Крісті, Кук, Семеньйо, Клюйверт, Таверньє, Унал.
Команди вже на полі. Фани «Челсі» скандують «Тіагу Сілва» та демонструють великий банер на честь цього гравця. Красиво.
1'
Гра розпочалась.
2'
Джексон увійшов у штрафний і пробив з гострого кута – Нето парирував.
3'
Палмер після пасу від Стерлінга пробив метрів з 11. Хороша позиція, але захисники заважали, і пробити влучно не вдалось.
6'
Фани продовжують скандувати на честь Тіагу Сілви.
9'
Кукурелью вже не вперше збили. Без санкцій цього разу.
11'
Підозра на пенальті, Семеньйо, ймовірно, збивав Стерлінга. ВАР перевіряє епізод.
12'
Пенальті вирішили все ж не ставити.
14'
Дальній удар від Галлахера – повз ворота.
15'
Забарний надійно зіграв у обороні та вибив за межі поля.
17' 1:0
Гол!!!!!! Кайседо забив з центру поля!!!!!!! Нето далеко вийшов і перервав прохід Стерлінга, вибив у центральну зону, але Кайседо скористався цим і майже з центральної лінії перекинув голкіпера!!!!!
19'
Клюйверт пробив ногою після кутового - вище воріт.
21'
Забарний перехопив пас від Палмера та вибив на кутовий.
22'
Джексон ефектно обіграв Крісті, але далі його пас перехопив Забарний.
24'
Петрович без проблем впорався з ударом Унала.
26'
Кайседо заблокував дальній удар від Крісті.
27'
Семеньйо вже після зупинки гри у борцівському стилі кинув Кукурелью та отримав за це жовту картку.
28'
Кукурелья теж отримав жовту за протести.
29'
ВАР перевіряє епізод...
29'
Ні, червоної не буде. І це добре, бо інтрига збережеться,
30'
Керкез отримав жовту картку за симуляцію.
31'
Стерлінг спробував перекинути Нето, але перекинув і ворота. На відміну від Кайседо.
34 '
Дальній удар від Семеньйо – дуже неточно.
38'
Cтерлінг наздогнав досить сильний пас, але потім втратив м'яч у простій ситуації.
41'
Мадуеке втратив м'яч після спроби зіграти оригінально від Бадьяшіля біля штрафного суперників.
43'
Дальній удар Крісті -- вище воріт.
44'
Стерлінг намагався пробити у падінні через себе, але влучив ногою у Кука. Неприємно, але хавбек гостей готовий грати далі.
45'
Бадьяшіль заблокував доволі небезпечний удар від Таверньє.
45+1'
4 хвилини компенсовано.
45+2'
Джексон намагався пробити п'ятою, але його удар заблокували.
45+2'
Таверньє завершив свій прохід ударом з-за меж штрафного -- Петрович у стрибку упіймав.
45+4'
Бідолашного Кукурелью знов збили. Скільки ж можна його бити...
Перерва у матчі. 1:0 на користь «Челсі».
46'
Розпочався другий тайм.
47'
Кук пробив здалеку, Унал намагався підправити, але в обох випадках забити не вдалось.
48' 2:0
Гол!!!! Стерлінг пробив з гострого кута, і Нето пропустив поміж ніг!!!
49' 2:1
Гол!!!! Енес Унал ударом з меж штрафного відіграв один м'яч! Не обійшлось без рикошету від Бадьяшіля!!!
53'
Дальній удар від Семеньйо -- набагато вище.
59'
Заміни у «Борнмута». Замість Клюйверта та Таверньє грають Соланке та Уатттара.
60'
Уаттара одразу після виходу пробив, але його удар заблокували.
63'
У Кайседо пошкодження. Йому потрібна допомога.
63'
Заміни у «Челсі». Заміст Стерлінга та Мадуеке грають Гюсто та Нкунку.
64'
А замість Кайседо вийшов Угочукву.
68'
Тепер Уналу потрібна допомога лікарів.
70'
Заміни у «Борнмута». Замість Еронса та Унала грають Скотт та Біллінг.
72'
Угочукву не дав Соланке пробити з розвороту з меж штрафного.
73'
По голові отримали одразу двоє гравців «Челсі», причому один від одного – Сілва і Галлахер зіштовхнулись головами, тепер їм потрібна допомога.
76'
Чалоба перервав простріл Керкеза та вибив за бокову лінію.
78'
Гюсто отримав жовту картку.
79'
Петрович впевнено упорався з ударом від Соланке.
80'
Небезпечно! Соланке пробив низом по діагоналі у дальній кут, але трохи не влучив!
80'
Сенесі отримав жовту картку за фол проти Мадуеке.
81'
Сенесі дуже вчасно для своєї команди перервав простріл на Палмера, який вже був готовий завершувати атаку.
82'
Нето перед собою відбив удар Гюсто, але добити було вже нікому.
82'
Палмер відверто намагався намалювати пенальті. Навіть дивно, чому йому не дали жовту за це.
83'
Джексон віддав на Нкунку, той пробив з близької відстані, але по центру – Нето упіймав.
84'
Заміна у «Борнмута». Замість Сенесі грає Келлі.
87'
Удар Палмера з меж штрафного був заблокований.
88'
Петрович відбив удар Уаттара та перевів на кутовий.
89'
Заміна у «Челсі». Замість Палмера грає Казадеї.
90+1'
Аж 7 хвилин компенсовано. Не знаю, навіщо.
90+3'
Простріл від Кукурельї без проблем перервав Нето.
90+3'
Галлахер потужно пробив з гострого кута – Нето потягнув та вибив на кутовий.
90+4'
Соланке мав зрівнювати рахунок! Він грав на добиванні, коли внизу лежав Палмер, а Петрович ледь підвівся. Треба було лише влучити у ворота метрів з 5, але йому це не вдалося.
Фінальний свисток! Вітаємо «Челсі» з перемогою та завершуємо онлайн. На все добре!