90+7'

Текстова трансляція

Вітаю! Сьогодні «Борнмут» у рамках 21-го туру АПЛ зіграє проти «Ліверпуля».
Старт о 18.30.
Стартові склади команд: «Борнмут»: Нето, Гілл, Забарний, Міфем, Еронс, Кук, Крісті, Таверньє, Клюйверт, Сіністерра, Соланке «Ліверпуль»: Аліссон, Гомес, ван Дейк, Конате, Бредлі, Елліотт, Джонс, Мак Аллістер, Жота, Діас, Нуньєс
«Ліверпуль» очолює турнірну таблицю АПЛ, «Борнмут» посідає 12-е місце.
1'
Матч розпочався!
2'
Простріл Клюйверта було перервано. Кутовий.
7'
Аліссон перервав передачу у штрафний майданчик від Таверньє
11'
Сінестерра не зміг розхитати Бредлі.
14'
Високо пресингує «Ліверпуль».
16'
Гомес спробував навісити на Жоту, якого опікав Забарний, але неточно.
19'
Мак Аллістер спробував пробити – неточно.
22'
Мак Аллістер виконав неточний навіс у штрафний майданчик суперника.
25'
Закидання вперед на Жоту, але португалець не встигає. Кутовий для «Ліверпуля».
28'
Ван Дейк вистрибнув вище за усіх під час кутового, але акцентовано пробити не зміг.
34'
Діас бʼє метрів з 25 – мʼяч у руках Нето.
38'
Бредлі опинився на ударній позиції, але спробу правого захисника «Ліверпуля» заблокували.
39'
Відповідь «Борнмута». Крісті бʼє в руку Аліссону.
44'
Соланке зачепився за мʼяч у штрафному суперника, обіграв кількох опонентів, але віддати точний пас не зумів.
45'
Дві хвилини компенсував рефері.
Завершується перший тайм. Матч не можна назвати нецікавим, але по-справжньому гольових моментів не було. «Ліверпуль» намагався більше створювати, а «Борнмут» активізувався ближче до завершення першої частини гри.
46'
Другий тайм розпочався!
49' 0:1
ГОООООООЛ! «Ліверпуль» відкриває рахунок! Конате неймовірную передачею знаходить Джонса, який пасує на Жоту, португалець у дотик віддає Нуньєсу, і уругваєць відкриває рахунок!
53'
Бредлі! Небезпечно! Правий оборонець «Ліверпуля» приклався з лівої ноги, але Нето здійснив сейв.
55'
Подвійна заміна у «Борнмута». Гілл та Сіністерра пішли відпочивати, а вийшли Скотт та Келлі.
59'
Жовту картку до свого пасиву записує Кук.
64'
Тепер Клопп відповідає подвійною заміною: Ґакпо замінив Елліотта, а Ґравенберх – Діаса.
67'
Бредлі отримує попередження.
71' 0:2
ГООООООООЛ! 2:0! «Ліверпуль» подвоює перевагу! Нуньєс у верховій боротьбі продавив Забарного, Ґакпо підхопив мʼяч, віддав на Жоту і той у сильно пробив у ближній кут.
72'
Брукс замінив Клюйверта.
76'
Ааронс обіграв двох вже майже у воротарському, віддав на Соланке, але Конате заблокував спробу форварда «Борнмута».
80' 0:3
ГООООЛ! 3:0! Жота ставить крапку! Бредлі віддав в центр на португальця, той не влучив по мʼячу з першої спроби, але вже з другої оформив розгром.
83'
Ще одна подвійна заміна від Клоппа: Джонс та Бредлі пішли відпочивати, а вийшли Кларк та Бек.
84'
У «Борнмута» Мур міняє Соланке, а Біллінґ - Кука.
90'
Вісім хвилин додав рефері.
90+3' 0:4
ГООООООООЛ! 4:0! Нуньєс забиває четвертий! Гомес виконав крос у штрафний і уругваєць оформив дубль.
90+4'
Жоту замінив Кейд Гордон.
90+7'
Нуньєс зірвав атаку «Борнмута», за що отримав жовту картку.
Попри перший тайм без небезпечних моментів, «Ліверпуль» додав конкретики попереду та забив чотири, не відчувши кадрових втрат. «Борнмут» своєю чергою вперше з жовтня програв два матчі поспіль в АПЛ.