Tribuna/Футбол/Блоги/Дембеле та Рафінья епічно відсвяткували голи у матчі «ПСЖ» — «Барса»: француз божевільно верещав, бразилець нагадав про Неймара

У нападника каталонців був особливий підтекст.

Автор — Danylo Syrotiuk
11 квітня, 12:00

Матч 1/4 фіналу ЛЧ між «ПСЖ» та «Барселоною» запамʼятався своєю потужною результативністю, поєдинок завершився з рахунком 2:3.

Перший тайм виявився менш епічним, на відміну від другого. У першій половині забили лише один мʼяч – відзначився Рафінья на 37-й хвилині. Святкував вінгер, продемонструвавши жест свого співвітчизника та ексгравця «Барси» та «ПСЖ» Неймара. В цьому є певний підтекст, адже бразилець зробив це прямо перед ультрас парижан, які останній рік просто ненавиділи Нея.

Вже у другому таймі було веселіше: на 48-й та 51-й хвилинах було забито два голи збоку парижан, авторами стали Дембеле та Вітінья.

Ексгравець «Барси» прямо верещав, коли святкував гол у ворота своєї колишньої команди. Іронічно, що це лише другий забитий мʼяч гравця у футболці парижан, в той час, як асистів наколотив вже 12.

Згодом Рафінья оформив дубль, а крапку поставив на 77-й хвилині Крістенсен, який замкнув передачу Гюндогана.

У підсумку 2:3, «Барса» на виїзді здолала «ПСЖ». Повний відеоогляд матчу можете переглянути тут.