Tribuna/Футбол/Блоги/Фани «Арсенала» втрутилися у флешінтервʼю Гаррі Кейна після матчу ЛЧ

Фани «Арсенала» втрутилися у флешінтервʼю Гаррі Кейна після матчу ЛЧ

Англієць не розгубився.

Автор — Danylo Syrotiuk
10 квітня, 12:07
1

Після нічиєї з мюнхенською «Баварією» вболівальники «Арсенала» перервали післяматчеве інтерв’ю Гаррі Кейна своїми кричалками.

У вівторок «Арсенал» і мюнхенська «Баварія» зіграли внічию з рахунком 2:2 у першому матчі чвертьфіналу Ліги Чемпіонів, і саме знайомий суперник завадив «канонірам» перемогти.

«Арсенал» першим повів у рахунку завдяки голу Букайо Сака, але незабаром гості перевернули гру з ніг на голову.

Спершу, а саме на 18-й хвилині матчу, екснападник канонірів Серж Ґнабрі розмочив ворота «Арсенала», а вже незабаром ексфорвард заклятого суперника «Тоттенгема» Гаррі Кейн забив гол з пенальті та здобув перемогу «Баварії» за підсумками першого тайму з рахунком 2:1.

Кейн не лише вивів свою команду вперед, але й встановив новий потужний рекорд.

Наразі капітан збірної Англії забив шість голів у ворота «Арсенала» на стадіоні «Емірейтс», більше ніж будь-який інший гравець гостей.

Фани «Арсенала» думали, що вони бачили Кейна востаннє, коли минулого літа він перейшов із «Тоттенгема» в «Баварію» за 100 мільйонів фунтів стерлінгів, але тепер він забив 15 голів у 20 матчах проти них за кар’єру.

Після свого результативного результату Кейн дав післяматчеве інтерв’ю TNT Sports.

Хоча на момент інтерв’ю стадіон майже спорожнів, група домашніх уболівальників залишилася, щоб спостерігати, як Кейн спілкується з Лаурою Вудс, Ріо Фердінандом і Мартіном Кеоуном.

Але футбольні вболівальники мають особливе відношення до ексгравця клубу, що ворогує з «Арсеналом».

Група фанів виконала популярний серед їхньої спільноти чант: «Що ти думаєш про «Тоттенгем»? Х***я. Що ти думаєш про х***ю? «Тоттенгем».

Вболівальники продовжили висміювати Кейна через боротьбу «Баварії» в Бундеслізі, причому рекордний чемпіон наразі відстає від першої позиції на 16 очок.

Оскільки колишній капітан «Арсенала» Граніт Джака має намір виграти чемпіонат з «Байєром», вболівальники співали: «Граніт Джака найкращий у лізі!»

Кейн ніколи не вигравав великий трофей, але враховуючи, що «Баварія» виграла останні 11 титулів Бундесліги, здавалося, що його посуха закінчиться.

Коли Вудс запитав, чи сумував він за вболівальниками «Арсенала» після того, як залишив АПЛ, Кейн відповів: «Я думаю, що вони глибоко в душі поважають мене».