Tribuna/Футбол/Блоги/Новий Обамеянг в Україні: Святкування, яке змусить вас посміхнутися

Новий Обамеянг в Україні: Святкування, яке змусить вас посміхнутися

Автор — Nikolay Sevostianov
18 вересня, 11:28
1

17 вересня відбувся матч між ЖФК «Оболонь» та ЖФК «Металург» Запоріжжя, який завершився розгромною перемогою жіночої команди киян 10:1.

У цьому неймовірному матчі між жіночими футбольними командами відбулася справжня футбольна епопея! Київська команда «Оболонь» вразила усіх своєю атакуючою грою, але справжньою окрасою матчу було святкування голу від гравчині ЖФК «Оболонь» Скіряк Ярини. Після забитого голу вона вдягнула маску Людини-павука та відсвяткувала взяття воріт.

Момент Ярини нагадав гол П'єра-Емеріка Обамеянга, який у квітні 2014 року святкував свій гол у дуже схожому стилі.

Нападник дортмундської «Боруссії» забив у матчі за Суперкубок Німеччини проти «Баварії» (2:0, другий тайм).

На 62-й хвилині зустрічі габонець забив з передачі Лукаса Пішчека і, святкуючи гол, одягнув маску відомого героя коміксів Людини-павука.