Tribuna/Футбол/Блоги/5 наймолодших футболістів УПЛ, які вже грали у сезоні 23/24

1

Українська Прем'єр-ліга відзначається не лише за свою напружену конкуренцію, а й наявністю молодих талантів, які мають сміливість виступати поряд із досвідченими гравцями.

У кожній команді кілька молодих та перспективних гравців, які вже зіграли цього сезону. Докладніше про них та їх вік:

1. Ващенко Даніїл «Олександрія» - 17 років 10 місяців 12 днів

У цьому сезоні Даніїл провів свій перший матч з «Шахтарем», де зіграв 82 хвилини, але це не допомогло команді здобути перемогу. «Олександрія» поступилася з рахунком 2:1. До речі, Ващенко - наймолодший дебютант «Олександрії» в УПЛ.

2. Невертон «Шахтар» - 18 років 1 місяць 26 днів

Невертон зіграв перший матч проти «Металісту 1925». Він війшов на 19 хвилин та допоміг команді здобути команді пермогу.

3. Крупський Ілля «Ворскла» - 18 років 10 місяців 4 дні

Перший матч Крупського у сезоні 23/24 був проти «Руху», в якому він відіграв 69 хвилин та отримав жовту картку. У цьому матчі полтавці поступилися 4:1.

4. Ківінда Даніель «Дніпро-1» - 18 років 11 місяців 6 днів

Його перший матч у поточному сезоні відбувся проти «Полісся», де він зіграв 28 хвилин та допоміг команді перемогти з рахунком 2:1.

5. Аріельсон «Полісся» - 18 років 11 місяців 13 днів

Перший матч проти ЛНЗ вийшов дуже вдалим для бразильця, він зіграв 55 хвилин та відзначився голом у ворота черкаської команди.