Всі новини

Томас Тухель: «Думав, що при рукостисканні ви дивитеся в очі. У Конте була інша думка»

14 серпня 2022, 21:02
5

Головний тренер «Челсі» Томас Тухель прокоментував інцидент з Антоніо Конте після матчу з «Тоттенгемом» (2:2)

«Я думав, що при рукостисканні ви дивитеся один одному в очі. У нього була інша думка. Це все було непотрібно, але багато речей були також непотрібними.

‎Був явний фол у моменті з Каєм (Гаверцом - прим.), а ситуація триває і триває. Рішарлісон натомість був в офсайді. І відколи можна смикати за волосся на футбольному полі?‎

‎Ми домінували 90 хвилин. Ми були небезпечні, були голодні, це був топовий виступ. Мені шкода всіх моїх гравців, що ми не отримали той результат, на який заслужили‎», - прокоментував Тухель.

Також німецький фахівець зазначив, що між тренерами не було жодних проблем у момент першої суперечки – на 70-й хвилині обидва отримали попередження після голу П'єр-Еміля Гейб'єрга.

Після фінального свистка арбітр Ентоні Тейлор показав Тухелю та Конте червоні картки за чергову сутичку.