Всі новини

«Кривбас» зіграв внічию з «Олександрією» у першому товариському матчі під керівництвом Вернидуба

12 липня 2022, 22:54

«Кривбас» та «Олександрія» провели товариський матч.

Це була перша гра криворізького клубу під керівництвом Юрія Вернидуба. Поєдинок завершився з рахунком 1:1.

На 37-й хвилині матчу рахунок відкрив екс-гравець «Олександрії» Денис Устименко, головою замкнувши флангову подачу від Євгена Опанасенка.

У другій половині зустрічі ще одна контратака принесла криворіжцям пенальті, проте Олексій Хобленко голкіпера суперників не переграв.

На 87-й хвилині «Олександрії» вдалось відігратись – гол на рахунку Ярослава Недольського.

«Олександрія» – «Кривбас» 1:1

Голи: Недольський (87) – Устименко (37).

На 73 хвилині Олексій Хобленко не реалізував пенальті (воротар).

«Олександрія» (стартовий склад): Олег Білик, Денис Мірошниченко, Максим Дячук, Олександр Мартинюк, Владислав Бабогло, Олександр Демченко, Сергій Рибалка, Максим Третьяков (к), Еміль Мустафаєв, Артем Шулянський, Даниїл Сухоручко.

На заміни виходили: Валентин Горох, Віталій Костишин, Андрій Цуріков, Олег Кожушко, Максим Цвіренко, Олександр Мельник, Богдан Білошевський, Кирило Дришлюк, Юрій Копина, Артур Авагімян, Владислав Калітвінцев, Ярослав Надольський, Богдан Кобзар.

«Кривбас»: Сарнавський (к) (Кліщук, 46), Опанасенко (Шевченко, 46), Вернидуб (Попчук, 46), Зотько (Чудак, 46), Стецьков (Мисляй, 46; новачок, 71), Семенов (Рябов, 46), Задерака (Кораблін, 46), Хомченовський (Хобленко, 46), Татарков (Гопкало, 46; Ніколашин, 71), Понєдєльнік (новачок, 46), Устименко (Дебелко, 46).