Всі новини

Кевін де Брюйне: «Зіна – неймовірний хлопець. Він був неймовірним в «Сіті» і залишається неймовірним в «Арсеналі»

26 червня, 23:38
22

Півзахисник збірної Бельгії Кевін де Брюйне прокоментував 0:0 з Україною на Євро-2024.

«Ми повністю виклалися у всіх трьох матчах. Команда продовжувала бігати усі 95 хвилин. Усі хочуть перемагати, і ми намагалися також, але сьогодні не склалося. Україна - складний суперник, і вона теж мала свої можливості.

Ми намагалися перемогти та створювали гольові моменти аж до 90-ї хвилини. Але ми не ризикували на кутовому, оскільки знали, що варто нам пропустити, як ми вилітаємо з Євро.

Іноді треба брати на себе певні ризики, а іноді треба бути далекогляднішими. Сьогодні ми хотіли бути далекоглядними, грати з розумом.

На початку ми добре пресингували суперника, але потім вже самі відчували складнощі для того, щоб подолати середню лінію. З розстановкою 4-5-1 нам було складно пресингувати, у другому таймі ми змінили стратегію, і справа пішла краще. Якщо ти маєш п'ять захисників, то складно включати високий пресинг.

Зіна – неймовірний хлопець. Я 5 років грав пліч-о-пліч з ним. Він був неймовірним в «Сіті», він залишається неймовірним в «Арсеналі». Це мій близький друг, і я бажаю йому всього найкращого.

Але це футбол – Бельгія хотіла перемогти, а Україна активно боролася з нами, аби перемогти самій. У них хороша команда, там багато талановитих хлопців, які у майбутньому ще виявлять себе. Бажаю їм усього найкращого», – сказав де Брюйне.