Всі новини

Джуд Беллінґем - про 1:0 із Сербією: «Англії довелося трохи постраждати, але ми не пропустили»

17 червня, 09:59
2

Півзахисник збірної Англії Джуд Беллінґем прокоментував перемогу над Сербією в матчі 1-го туру Євро.

«Це була хороша гра. Сербія була хорошою, міцною, сильною командою. Було важливо, щоб ми добре підготувалися, і ми це зробили. Команда все зробила правильно, і ми знали свої ролі. Ми дотримуємося наших власних стандартів і граємо з опонентом, який стоїть перед нами. У таборі позитивний настрій – рухаємося вперед, до наступного матчу.

Перший тайм показав, чому ми можемо забивати голи будь-якій команді, а другий тайм показав, що ми завжди можемо зберегти ворота сухими. Нам довелося трохи постраждати, але ми не пропустили, а коли ви це робите, вам потрібно забити лише один гол, щоб виграти гру. Загалом, ми задоволені цим виступом», - сказав Беллінґем.