Всі новини

Денис Підгурський: «Третю гру поспіль «Рух» провалює перший тайм»

12 травня, 09:34

Капітан «Руха» Денис Підгурський прокоментував нічию з «Оболонню» (0:0) у 28-му турі УПЛ.

«Важкий поєдинок, де було багато боротьби та мало моментів. Кожна команда хотіла сьогодні перемогти, адже і нам, і «Оболоні» потрібно було заробляти очки, але обидві команди їх втратили.

Третю гру поспіль «Рух» провалює перший тайм. Не знаю в чому причина, мабуть, дається взнаки вік команди та відсутність досвіду. Також ми звертаємо увагу на турнірну таблицю і це створює додатковий тиск на команду. Вже у другому таймі «Рух» виглядав краще, але підсумковий результат говорить про те, що цього недостатньо.

У перерві була емоційна розмова. Тренерський штаб вказав гравцям на їхні помилки, показали де ми програвали підбір м’яча. В другій половині матчу ми дещо перебудували свою гру, адже з перших хвилин «Рух» грав не так, як завжди.

Також не вистачило фарту, коли пробив у стійку в другому таймі. Вкотре не пощастило забити після стандарту. Сподіваюсь, наші старання будуть не даремними і ми зможемо компенсувати ці втрати у тих матчах, що в нас залишились.

Команда переживає за результат і через це грає не у свій звичний футбол. Зараз нам не вдається грати так, як ми це робили протягом всього сезону. Нам треба виправити цю ситуацію і постаратись здобути позитивний результат у поєдинках з «Чорноморцем» та «Динамо», – сказав Підгурський.

«Рух» займає 5-те місце в УПЛ. Таблиця тут.