Всі новини

Олександр Шовковський: «Розуміли, з яким настроєм будуть виходити проти «Динамо». Так завжди буває, в кінці сезону команди ще більш мотивовані»

5 травня, 18:32

Головний тренер «Динамо» Олександр Шовковський прокоментував перемогу над «Колосом» (5:0) у 27-му турі УПЛ.

– Що ви сказали хлопцям у перерві? Тому що такий контрастний 1-й і 2-й тайми, особливо початок 2-го.

– По-перше, хочу привітати всіх зі світлим святом Великодня. Це велике свято для всіх християн в усьому світі. По-друге, подякувати нашим захисникам і захисницям, тому що завдяки їм ми можемо і святкувати, і проводити матчі.

Так що вітаю усіх, бажаю найскорішого миру на нашій землі, щоби якомога скоріше ми закінчили цю війну нашою, безумовно, перемогою, і в нашу країну повернулося нормальне життя. Хоча чудово розуміємо, що життя вже буде зовсім інше, це буде зовсім інша країна.

Ми розуміли, з яким настроєм будуть виходити команди проти «Динамо». Так завжди буває, наприкінці чемпіонату команди ще більш мотивовані виходять. Ми розуміли, що один єдиний забитий нами гол може повністю змінити ситуацію. В принципі, так і вийшло.

Досить непогану гру «Колос» продемонстрував у 1-му таймі. Ми в перерві зробили деякі корективи, казали, що треба вмикати швидкості, швидше змінювати напрямок розвитку атаки, міняти з флангу на фланг для того, щоб команда більш втомлювалася.

А далі індивідуальна майстерність при виконанні штрафного удару, і потім індивідуальна майстерність і холоднокровність в завершальній стадії – те, чого нам не вистачало в 1-му таймі.

Тому що в нас були непогані моменти, які ми могли реалізовувати, але трішки не вистачало. Вже догравали більш спокійно. В принципі, задоволений діями в 2-му таймі, безумовно.

– Можна сказати, що ідеальна реалізація? 6 ударів, 4 в площину, 5 голів.

– Ви знаєте, футбол буває зовсім непередбачуваним. Можна взагалі жодного удару по воротах не завдати і виграти, а можна завдати багато ударів і не забити, – сказав Шовковський.