Всі новини

Буяльський – про матч з «Шахтарем»: «Рано готуватись – у нас ще матч з «Колосом»

2 травня, 14:21

Півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський прокоментував перемогу у перенесеному матчі 5-го туру проти «Вереса» – 3:0.

«В нас Шапаренко пропускав гру і ми з Ярмоленком грали трохи вище.

Ми готувались до «Вереса», що вони гратимуть по одній тактиці, а вже на стадіоні побачили, що в них змінився склад та інша тактика. З іншими командами вони грали в 4 захисники, а сьогодні зіграли в 5. Спочатку нам важко було розібратись та вскривати оборону.

[В другому таймі] з’явився простір між лініями і ми забили другий і третій голи. В першому таймі важко було зламувати оборону, а в другому з’явились зони, в які ми відкривались і правильно розпоряджались м’ячем.

Рано ще [готуватись до матчу з «Шахтарем»]. В нас ще матч з «Колосом», ми рухаємось від гри - до гри. Попри суперника, ми повинні в кожному матчі брати 3 очки», – сказав Буяльський.

Цього сезону 31-річний півзахсник провів 24 матчі, забив 9 голів та віддав 5 асистів. Детальна статистика 29 номера «Динамо» тут

Наразі «Шахтар» випереджає киян на 4 бали.