Всі новини

Томас Тухель: «Це була шахова гра у першому таймі з «Арсеналом», ніхто не хотів зробити першу помилку»

18 квітня, 08:35

Головний тренер «Баварії» Томас Тухель прокоментував вихід команди до півфіналу Ліги чемпіонів після перемоги у матчі-відповіді 1/4 фіналу проти «Арсенала» (1:0).

«Це була шахова гра у першому таймі. Ніхто не хотів зробити першу помилку. Усі грали трохи безпечно – були моменти для нас, були моменти для «Арсенала». Ми підбадьорювали команду у перерві, показала трохи більше мужності і відіграла фантастичний другий тайм.

Завжди краще грати перед власними вболівальниками. З кожним підбором і кожною вдалою дією ви отримуєте підтримку, це піднімає вас і дає друге дихання. Далі півфінал. Кожен повинен активізуватися – ми повинні активізуватися, і вболівальники повинні активізуватися знову.

Сьогодні у нас було три вільних місця на лаві запасних. З іншого боку, не було травм. Ми втратили нашу максимальну швидкість у порівнянні з першим матчем. Девіс, Коман та Ґнабрі не грали. Нам потрібно було знайти рішення, і ми це зробили як команда. Я дуже радий», - сказав Тухель.

Після першої гри у Лондоні (2:2) «Баварія» у Мюнхені перемогла «канонірів» з рахунком 1:0, єдиний гол у матчі забив Йозуа Кімміх.

У півфіналі німецька команда зіграє проти «Реала», який вибив переможця минулорічної Ліги чемпіонів «Манчестер Сіті» у серії пенальті (1:1, 4:3 по пенальті).