Всі новини

Хаві: «Прикро, що робота всього сезону закінчується через суддівське рішення»

17 квітня, 01:04
39

Головний тренер «Барселони» Хаві залишився незадоволеним суддівством Іштвана Ковача у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів з «ПСЖ» (1:4).

«Я засмучений, злий, тому що я вважаю, що ця гра ознаменувала собою все протистояння. При грі 11 проти 11 ми були добре організовані. Гра повністю відповідає плей-офф. Як на мене, це занадто – показувати червону картку в цій грі.

У нас були явні моменти, але ми відставали, тому що з десятьма гравцями – це дуже важко. Прикро, що робота всього сезону закінчується через суддівське рішення. Я б хотів грати 11 проти 11 кожну хвилину. Це вилучення - зайве.

Я сказав арбітру, що це дуже погано, що це була катастрофа. Це вбило протистояння плей-оф. Це все змінило. Я не люблю говорити про суддів, але ми повинні це сказати, ми не можемо мовчати», – заявив Хаві.

У першому таймі рефері показав червону картку захиснику каталонців Рональду Араухо за «фол останньої надії».

На 56-й хвилині вже сам Хаві був вилучений – іспанець надто емоційно відреагував на те, що арбітр зафіксував фол з боку Френкі де Йонга у центрі поля.

За 5 хвилин Ковач призначив пенальті у ворота «Барселони», який реалізував Мбаппе.