Всі новини

Деклан Райс - про поразку від «Астон Вілли»: «Дуже прикро, бо у першому таймі ми мали шанси вбити гру»

15 квітня, 00:55
1

Півзахисник «Арсеналу» Деклан Райс прокоментував домашню поразку від «Астон Вілли» (0:2) в матчі АПЛ.

«Дуже прикро, бо у першому таймі ми мали шанси вбити гру. Нехай вони потрапили в перекладину наприкінці тайму, але ми мали два-три моменти до цього.

Коли ти не використовуєш свої моменти проти таких якісних команд як «Вілла», це може обернутися проти тебе у другому таймі, що й сталося.

Це Прем'єр-ліга, саме тому потрібно зберігати концентрацію усі 100 хвилин. У другому таймі ми вже не мали стільки простору, як у першому, вони нікуди не поспішали і завдавали нам багато проблем.

Зрештою вони забили два голи і повністю знищили нас. У футболі трапляються такі дні», – сказав Райс.

В середу, 17 квітня, «Арсенал» поїде в гості до «Баварії» на матч-відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Перша гра закінчилась внічию 2:2.