Всі новини

Мікель Артета: «Очевидно, рахунок першого тайму проти «Астон Вілли» мав бути зовсім іншим»

14 квітня, 23:14
3

Головний тренер «Арсенала» Мікель Артета закликав гравців та фанатів не втрачати віру у клуб після поразки від «Астон Вілли» у 33-му турі АПЛ – 0:2.

«Ми дуже розчаровані та засмучені тим, як ми грали в першому таймі, кількістю створених нами моментів і ситуацій, тим, наскільки ми домінували, і, очевидно, рахунок мав бути зовсім іншим.

Ми не використали це, і в другому таймі нам треба було набагато більше сил, щоб отримати імпульс. Це була набагато рівніша гра, і ми знизили рівень. Вони підвищили його, і ми пропустили дуже погані голи, які вартували нам гри.

Коли ти виграєш, виграєш і виграєш, легко стояти перед камерами, йти до вболівальників і грати з потоком. Настав момент, коли ми повинні продемонструвати справжній характер, згуртованість і єдність, тому що в середу у нас є прекрасна можливість знову творити історію в цьому клубі.

Ми повинні бути сповненими віри та повністю відданими, щоб перемагати. Ця можливість перед нами. Усе трапляється з певної причини, зробімо так», – сказав Артета.

В середу, 17 квітня, «Арсенал» поїде в гості до «Баварії» на матч-відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Перша гра закінчилась внічию 2:2.