Всі новини

Дієго Сімеоне: «Мали 60-70 дуже хороших хвилин проти «Боруссії» Д»

11 квітня, 08:14

Головний тренер «Атлетіко» Дієго Сімеоне прокоментував домашню перемогу над «Боруссією» Дортмунд (2:1) у першому матчі чвертьфіналу ЛЧ.

«Всі пари в цьому раунді рівні: «Реал» проти «Ман Сіті», «Арсенал» проти «Баварії», «ПСЖ» проти «Барселони». Наша теж. Насамперед ми бачили це у грі між «Манчестер Сіті» та «Реалом», вони входять до числа найкращих команд за останні вісім років. Вони приголомшливі, щоразу, коли наближаються до воріт, вони забивають – у цьому вони відрізняються від інших.

У нас було 60 або 70 дуже хороших хвилин. Це нормально, коли бувають моменти, коли суперник може щось зробити. Вони це зробили та могли врятувати нічию.

Є речі, які неможливо пояснити, вони є природними. Мората мав шість дивовижних місяців з липня по січень. Зараз у нього складніший момент, він не може знайти гол, але старанно працює. Завдяки цій роботі голи прийдуть», – сказав Сімеоне.