Всі новини

Півзахисник «Металіста» Багачанський: «Наша мета – виходити і перемагати»

28 березня, 10:31

Півзахисник «Металіста» Максим Багачанський прокоментував нічийну гру проти «Кременя» в рамках 1-го туру етапу за чемпіонство Першої ліги – 0:0.

«Справді, це був дуже важчий матч, багато пауз, але нічого не поробиш з цим — зараз такий час. Та якщо говорити про саму гру, то в цілому наша команда зіграла нормально.

Наша мета у будь-якому матчі — виходити й перемагати. Але у Кременчуку виконати це завдання не вдалось. Та ми будемо продовжувати грати у свій футбол і віримо, що далі будуть перемоги.

Зараз буде перехід на натуральне поле, адже ми провели збори та з «Кременем» зіграли на штучному газоні. Та, на мою думку, в цілому команда в хороших кондиціях. Час покаже, але за моїм відчуттям, «Металіст» готовий до цих випробувань.

Перший тайм не дуже відповідав тому, про що ми домовлялись перед грою, на що очікував Андрій Анатолійович. Але у другому почались атаки з нашого боку, ми стали діяти набагато агресивніше й активніше попереду. В цілому він подякував команді за гру та похвалив за цей другий тайм», – сказав Багачанський.

Цього сезону 21-річний півзахисник провів 16 матчів, результативними діями не відзначився. Детальна статистика тут