Всі новини

Гаукон Гаральдсон про поразку від України: «Для Ісландії це величезне розчарування»

27 березня, 08:30
1

Півзахисник збірної Ісландії Гаукон Гаральдсон прокоментував поразку від України (1:2) у фіналі плей-оф за вихід на Євро-2024.

«Для нас це величезне розчарування. Ми були такі близькі до великого змагання: залишалося якихось 45 хвилин до фінального турніру. Не можу підібрати потрібних слів, які могли б висловити мої почуття. Це дуже сумно.

Можливо, у другому таймі нам слід постаратися зняти всі питання, пішовши в атаку за другим голом. Але це було б непросто, звичайно. У чому втіха? Ну, у нас у команді юні гравці, тож, сподіваюся, у майбутньому у нас ще з'явиться шанс поїхати на великий турнір», – сказав Харальдсон.

Збірна України зіграє у групі Е з командами Бельгії, Словаччини та Румунії.