Всі новини

Юрій Вернидуб - про спаринг з «Олександрією»: «Розуміли, що суперник на ходу, демонструє специфічний футбол»

25 березня, 08:42

Головний тренер «Кривбасу» Юрій Вернидуб прокоментував домашню перемогу у спарингу над «Олександрією» - 5:2.

«Вийшов непоганий спаринг. Тим більше зараз «Олександрія» демонструє хороші результати. Виграли у двох останніх турах, плюс нічия з «Шахтарем», якщо не рахувати помилку по заявці і технічну поразку.

Розуміли, що суперник на ходу, демонструє специфічний футбол. Налаштовувались серйозно. Одразу домовились, що зіграємо чотири тайми по тридцять хвилин. Цей спаринг точно пішов на користь.

Після гри трохи перепочинемо через тренування. І з понеділка починаємо підготовку до «Вересу». Вихідних не буде, адже гра вже у суботу. Рухаємось далі», - сказав Вернидуб.